Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a görbém? Nem túl...

Normális a görbém? Nem túl cikk-cakk?

Figyelt kérdés

Már régebben feltettem, de most már lassan vége a ciklusomnak, talán többet is le lehet olvasni róla. Köszi előre is.


[link]


2009. ápr. 8. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a pé-ed a 15-17 napon volt, nem akkor, ahogy behúzta neked a vonalat. A nyák megjelenése is erre utal!

A ciklus második felében, ha kicsit ingadozik, az nem probléma, de sztem nem vagy terhes. Nagyjából ugyan olyan értékű a hőd, mint az előző mensi kezdeténél. De még előfordulhat, hogy feljebb megy! Vannak tüneteid?


A ciklus első felében soknak tartom az ingadozást, de ennek több oka lehet. Pl. rossz lázmérő, más időpontokban történő mérés, nem megfelelő helyen méred, stb, stb.

2009. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudom, hogy vannak-e tüneteim, próbálok nem figyelni rá, mert az első hónapban mindenfélét éreztem... Annyi tünetem azért van, hogy most még nem barnázok, pedig azt kb. 2-3 nappal a menstruáció előtt el szoktam kezdeni. De erre gondolom nem építhetek. Igazából én leginkább attól félek, hogy ez a sok cikk-cakk sárgatest-elégtelenséget, vagy pajzsmirigy prolémát mutat.
2009. ápr. 8. 13:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát egyébként igen, elég rossz a hőzmérőm :(
2009. ápr. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!