Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-27 naposak a ciklusaim....

26-27 naposak a ciklusaim. Eddig a menses 3 napig tartott. Ebben a hónapban miért csak 1 nap? Az sem az igazi a 2 nap csak pecsételés és barnázgatás.

Figyelt kérdés
Április 5én jött meg a mensi de a hasamalja még most is fájdogál nem vészesen inkább mensiérzés szerűen, vérzésnek már semmi nyoma.Babát szeretnénk terhes nem vagyok ,a hőm is visszaeesett.Mi lehet az oka ? Véleményeteket kérem.
2009. ápr. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem hasonló tünetekkel a dokim peteérés elmaradásával, vagy peteérés hiányával indokolta a ciklusom és a menzeszemet!

kaptam clostyt, egy hónapban szedtem csak, a mensi 3 napjától 5 napon át, napi egy szemet! azóta eltelt 2 hóna* a ciklusom 28 napos, a menzeszem 5 napos VOLT! mert tegnap pozit teszteltem! :-)

2009. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen ciklusom, (átlag 26 naposak az enyémek is) múlt hónap is ilyen volt, a meddőségin azt mondta a dokim,hogy ez valszínű peteérés nélküli hónap,mert az okoz kevés mensit. és így is volt,mert uh.val nyomonkövetve abban a hónapban nem volt tüszőérésem. ja és a méhnyálkahártyám is vékony volt, mensi előtti nap 6,4 mm,ez is oka lehet kevés vérzésnek. de mivel számtalan más is (pl.hormonzavar) ha továbbra is ilyen marad,szerintem keressd meg a nődokid! üdv.
2009. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Három hónappal ezelőtt nekem is ilyen gyatra volt a mensim és a doki nekem is azt mondta vagy nem volt peteérés vagy a nyálkahártya volt túl vékony!Kaptam clostit napi kettőt amitől lett három nagy tüszőm ami kicsit sok de tegnap kaptam tüszőrepesztő szurit és ma+holnap kell rá dolgoznunk!Remélem sikeres lesz a hónap!Szóval ha babát szeretnétek menj el orvoshoz mond le neki a problémád mert lehet magától is helyre áll a ciklusod de jobb a biztos!!!Sok sikert!
2009. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeb a gyors válaszokat. Én is erre gondoltam .Első gondolatom az volt megvárom mét a következő hónapot . Demost már nem mindegy mikor esünk teherbe jo lenne július 1 előtt .
2009. ápr. 8. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok!Elég szomorú,hogy a politika már a gyermekvállalásba is bele mászik de mikor meg hallottam az újabb megvonásokat én is mondtam páromnak,hogy bele kell húzni!Gáz,hogy már itt tartunk!!!!
2009. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!