Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért magasabb a hőm napközben...

Miért magasabb a hőm napközben mint ébredéskor? Remélem most baby van a dologban.

Figyelt kérdés

pl. ma reggel ébredési hőm 36,5(szájba) egy órával később 36,9 (szájba) 37,1 (hüvelyben)


csak néhány napja mérem a reggeli hőm :


[link]


2011. aug. 3. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ez a görbe, ez semmi!:)

És azért magasabb,mert mozogsz! Elvileg ez a normális!

2011. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ez a görbe ,semmi? tudom hogy még kevés de reménykedni lehet :(
2011. aug. 3. 08:02
 3/14 anonim ***** válasza:

De hát ebből semmit nem látni!

Ráadásul esik a hőd, ami ugye nem jó, mert ha babás vagy, akkor nem szabad esni! Meg hát tényleg ennyiből azt sem lehet mondani,hogy volt peteérésed!

2011. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Napközben mindig magasabb a hőd, mert mozogsz, ezért kell ébredési hőmérsékletet mérni.

Ebből a görbéből semmi nem látszik az égvilágon, hiszen nem a ciklus elejétől méred a hőd.


De ezzel az energiával, amit most a felesleges hőméregetésre pazaroltál eddig, simán google-ban rákereshetnél, hogy hogyan működik ez az egész, mit kell nézni, mikor és hol kell mérni.

2011. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
írd már le hogy mérsz hőt? mert ez így nagyon zavaros, ha végig mérted volna, akkor sem lenne ilyen a vége, hogy egyszer lent-másnap fent
2011. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt írta,hogy hol méri! Elvileg szájban! Bár mérte hüvelyben is!

Egyébként kérdező: babatervezok.otthona.net

Itt mindent megtudhatsz a hőmérőzésről!

2011. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én arra gondoltam, hogy felkel az ágyból a hőmérőért vagy ahogy ébred már nyúl a hőmérőért és nem mozdul meg.
2011. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
32.napon vagyok és fél1 van.Épp most csináltam egy halvány + tesztet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D így néhány dolgot megc?foltam a hőm?rőzésel kapcsolatos.Szájba mértem ébred?skor ugyan abban az idöpontban.
2011. aug. 3. 12:24
 9/14 A kérdező kommentje:
OLYAN BOLDOG VAGYOK!:) NEKTEK IS SZURKOLOK!
2011. aug. 3. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem ez kamu!
2011. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!