Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos megvolt akkor a pém...

Biztos megvolt akkor a pém mikor behúzta? Jókor voltunk együtt? Mennyi esély van arra hogy összejöhet msot a baba?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 3. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem akkor volt. Sőt szerintem még nem biztos,hogy megvolt! Ha most feljebb mennek, akkor lehet,hogy a 16. napon meg volt, de akkor meg nem voltatok sajna együtt!
2011. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12-13napon megvolt az ovud és jókor voltatok együtt. Most már csak fent kell maradni a hődnek és 8.9 nap múlva tesztelhetsz is,ha addig nem jön meg.

Drukkolok!

2011. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én abból gondolom,hogy nem biztos,hogy megvolt, hogy a barátnőmnek a doki azt mondta,hogy ha két fokkal az alaphője fölé meg akkor van meg. Ennek persze nem kell egyből fölé ugrani, de a kérdezőnek még rá két nappal sem ment a alaphő fölé, sőt esett és csak utána ment fel két fokkal!
2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Szerintem az alaphőt szokás szerint túl magasra húzta a ciklus.hu.
2011. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alaphőmet nem tudom msot mennyi mert előzőhónapban az alaphőm 36,9 volt elötte mindig csak 36,5 volt és előző hónapban folyamatosan 37 körüli hőm volt első naptól kezdve.
2011. aug. 3. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!