Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromnak here-viszértágulata...

A páromnak here-viszértágulata van. Lehetséges, h ettől nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
És attól, hogy neki ilyen betegsége van, elkaphatok valamit?
2011. aug. 3. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit sem kaphatsz el tőle, ez nem fertőző :)

És igen, befolyásolhatja a termékenységet, főleg, ha már jó ideje fennáll ez a helyzet.. Nem gondolkozott esetleg műtéten? A férjemnek anno megcsinálták, a következő hónapban már teherbe is estem... azóta már 4 gyerekünk van :)

2011. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A visszér azt jelenti, hogy kinyúlik, kitágul egy ér. Ez nem hiszem, hogy befolyásolná a spermatermelést, de nem vagyok orvos. Viszont biztos nem fertőző.
2011. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

1. voltam megint...

2011. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Sokat segítettetek!

Várok még további válaszokat!

2011. aug. 3. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehetséges, hogy emiatt nem sikerül a baba, műtéttel szokták megoldani. Nem, nem téged műtenek meg, és nem fertôzô :-))
2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Simán. Felmelegszik miatta túlzottan a here és az árt a spermiumoknak...

Volt ismerősünk akinek emiatt évek alatt sikerült csak a baba.

Viszont olyan is, aki arra hivatkozva elmismásolta a védekezést (valóban ilyen varicokeléje volt tehát nem hazudott) és becsúszott a baba :D

2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férjemnek is van, és sajna neki rossz és kevés a spermája is, még is betalált épp most lesz a műtéte de már nyolc hetes vagyok, szóval ettől még sikerülhet. Urulógusa ajánlotta a műtétet mivel már merevedési gondok is voltak,menet közben sokszor lekonyult.
2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma megy urulógushoz, csak fél, h újra meg kell műteni...bár csak akkor sikerülhet a baba :)
2011. aug. 4. 07:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én férjemet két éve műtötték ezzel! Én is meg voltam ijedve, hogy nem fog összejönni baba, bár nyugtattak, hogy a műtét után már a 3. hónap már jó lehet.

Elsőre összejött a babánk!:)


20 hkm

2011. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!