Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napom van még menziig, és...

8 napom van még menziig, és reggel óta hányingerem van, tegnap egész nap pisilni rohangáltam, és szinte egész nap aluszékony voltam. Ez előfordulhat, hogy már baba? Mitől van?

Figyelt kérdés
26 naposak a ciklusaim, 12.-en volt pém.
2009. ápr. 9. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vasárnap lesz még csak 12.-e??????Hát én a 15. hétben vagyok, de még csak most kezdődik az, hogy óránként pisilni járok,a fáradékonyság is csak a 6.-7. hét körül jelentkezett.. Én még korainak gondolom ezeket a "tüneteket", de persze minden terhesség más!
2009. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 12.én volt péd,akkor már rég megkellett volna jönnie.Nem értem(((((Lehet,hogy elírtad???
2009. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12. ciklusnapon volt neki pé.


Én már éreztem egy héttel a mensi előtt hasonlókat. És nem csak akkor pisilünk sokat, ha már nyomja a baba, hanem egész korán is, mert a veséhez menő erek több vért kezdenek szállítani.

2009. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi, félreérthető voltam. 12. ciklusnapon volt pé, illetve 11. éjjel. Még 7-8 napom van menziig, de szarul vagyok, voltam már babás, de ő sajnos nem maradt velünk.

Nem tudom, merjek-e reménykedni.

2009. ápr. 9. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!