Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a krónikus...

Befolyásolja a krónikus prosztatagyulladás a teherbeesést?

Figyelt kérdés
1,5 év sikertelen próbálkozás után férjemnél most diagnosztizálták a gyulladást, amit a Streptococcus baktérium okoz. Van valakinek tapasztalata?
2009. ápr. 9. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom ilyen téren nincs,de igen okozhat férfiúi meddőséget.

Hogy fedezték fel?

Azt se zárom ki h a férjemnek is az a baja.

2009. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. egy éve voltunk urológusnál, aki a vizsgálat során érzett valamit és írt fel antibiotikumot, Kontroll alkalmával azt mondta minden rendben. Most felkerestünk egy neves urológust, aki megállapította a krónikus gyulladást. Speciális laborokba küldte a férjemet, hogy célzottan a problémát tudja kezelni. Most várjuk az eredményt. Korábban tünetmentes volt a dolog, az utóbbi időben viszont már alhasi fájdalmai és szexuális problémái is voltak.
2009. ápr. 9. 16:53
 3/4 ketteske ***** válasza:
Az én férjemnek is prosztata gyulladása van, de nekünk egyből összejött a baba. Csak ki kellett várnunk egy tünetmentesebb hónapot. A streptococcus viszont okozhat vetélést.
2009. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A férjem után én következem, mert több mint valószínű, hogy az én szervezetemben is benne van a baktérium. Csak szörnyű, hogy 1,5 év után megint csak várni, csak várni ...
2009. ápr. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!