Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kell számolni a...

Mikortól kell számolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 2 napig csak barnázgatok, és utána kezdek el jobban vérezni, akkor a barnázástól, vagy a rendes vérzéstől számítom a menstruációm. Az orvosomat egyébként megkérdeztem, mert írt fel clostyt, és azt mondta, hogy a menstruáció 5. napjától szedjem. Kérdeztem, hogy akkor honnan is számolom? Azt mondta, ha már van valami barnázás, vagy ilyesmi, akkor onnan. De elég sokan mondanak mást. Más orvosok mit mondanak?
2009. ápr. 9. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
És is szedek Clostyt és 2 napot szoktam mensi előtt barnázni. Az én orvosom azt mondta csak a rendes piros mensit vegyem figyelembe. Elvileg ki tudja meddig barnázhatsz és úgy kezded el a Clostyt? Én nem tenném!
2009. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első "véres" nap a mensi első napja. Az is csak akkor ha este 5-6-ig megjön, ha később akkor a következő nap az első nap.
2009. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim is azt mondta nekem, amit a 18:21-es is írt...
2009. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!