Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik előtt szedjek valamilye...

Lombik előtt szedjek valamilyen vitamint vagy gyógynövényt vagy bármit ami segíthet?

Figyelt kérdés
Még van hátra legalább 2 hónapom mire a legjobb esetben is kezdhetjük, de azt akarom, hogy a testem a lehető legjobban fel legyen rá készülve!
2011. aug. 8. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,hogy én kérdezni szeretnék tőled mert válaszolni nem tudok de talán te tudsz segíteni nekem!

Hová jártok lombikra?Mondták már mikor kezdik a stimulálást?Mennyi időt kell várni bejelentkezéstől a stimuig?Mitől függ?

Az a helyzet,hogy ki írtam kérdésnek ezeket csak sajna nem figyeltem és a terhesség témakörbe a teherbeesés helyett és már nem tudom ide át rakni ahol választ is kapnék rá de te most pont benne vagy!!!

Még egyszer ne haragudj,hogy válasz helyett nyúzlak!!!:)

2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Dehogyis haragszom, úgyis egymásra vagyunk utalva, mert EZEK nem mondanak semmit :) mármint a dokik :)

Mi a Baross utucába járunk. Tavaly (okt. 3.) volt az első konzultációnk, azután vérvételek, "katona"vizsgálat stb. Mire elkezdődhetett volna bármi addigra visszajött az endometriózisom (augusztus 25-én műtöttek, tehát 4 hónap alatt újult ki ez a dög...). Mivel 5 havonta nem tudtam és nem is akartam műtétre menni, ezért idén júniusban műtöttek. Ezután kaptam/kapok 3 havi szurit és remélem kezdhetünk. Bár gyanítom újra végig kell csinálni a vizsgálatokat, amivel nincs is bajom csak nekem az idő baromira számít (mint látod :()

Ti hova jártok? És kivel van a "baj"?

2011. aug. 8. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél nagyon sok gyümölcsöt, zöldséget. Táplálkozz változatosan. 1 hónappal előtte elkezdhetsz szedni valami terhes vitamint. Pl: Elevitet, de én azt mondom, hogy 2 naponta bőven elég szedni. Igaz én nem lombikos vagyok, de mikor szerettük volna a babót, előtte való hónapban elkezdtem szedni, köv hónapban ott volt a bébi. Nem olcsó, de szerintem megéri. Sok sikert.
2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál!

Mi pestre a kaáliba megyünk!Velem van a baj mivel szintén júniusban laparos átjárhatóságin kiderült,hogy mindkét petevezetékem el van záródva!Ma akartam megcsináltatni a 3.napi vérvételt de a dokim szabin van így nem tudom lerövidíteni a lombikra várakozást mert így egy hónap + biztosan lesz a hormonvizsg.miatt ami iagzából nem nagy idő csak a munkahelyem haldoklik ezért számít minden hónap!

Férjem 36,én 32 éves vagyok és ugye ez már nem a tini kor így sajnos ez is számít nálunk is!

Most keresgéltem a kérdéseddel kapcsolatban is és azt írták sokan,hogy méhpempőt esznek ami erősíti a méhnyálkahártyát így segíti a megtapadást,viszont nem tudom az endonál is jó-e mert ugye az is nyálkahártya csak rossz helyen!

Én vagyok össze törve a saját nyomorom és folyamatosan előjövő akadályaim miatt amire már azt képzelem,hogy valaki nagyon nem akarja,hogy nekünk sikerüljön,hát neked se könnyű én lehet már feladtam volna mert néha már most elegem van az egészből és azt mondom,befelyeztem,engem már nem fog szívatni az élet,a természet vagy énmár nem is tudom mi!!!

Na jó befelyezem,lehet holnap már megint túl jutok a mély ponton és bízni is tudok a jövőben!

Nagyon sok sikert kívánok neked!!!

2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mi is pont ennyi idősek vagyunk :)

Hát igen, ezekkel a méhnyálkahártya vastagítókkal nekem vigyázni kell, de sajnos ez nélkülözhetetlen a sikerhez. Most a barátcserjét kezdem nézegetni, arról is olvastam sok jót.

CSak hogy feldobjalak és lásd, hogy mindig van szörnyűbb mint a saját nyomorunk... Nekem ez a júniusi volt a harmadik endo műtétem 2 év alatt (2*vágtak, 1*lukasztottak). A hasi műtétek után egy rémálom volt a felépülés... Júniusban pedig kivették a petevezetékeket. Tehát amikor másnak azt mondják, hogy van 1% esély, mert mondjuk van egy elzáródott petevezetéke, nekem már ez is ugrott :( Közben a sorozatos hormonkezelések (hol szuri, hol bogyó) 0 libidó, 0 házasélet és csak a para, hogy egy férfi meddig bírja ezt így mellettem. Nem akarok panaszkodni, csak inkább erőt adni Neked, hogy ne add fel! Azért gördítenek elénk akadályokat hogy leküzdjük!!!

Sok sikert Nektek is! :)

2011. aug. 8. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm,hogy meg osztottad ami veled történik és igen hozzád képest tényleg semmiség az én"nyomorom:)"ezért is írtam,hogy nem semmi amit végig csinálsz!!!

Szerinted ki utál odafent minket ennyire:)?

Én már nem értem!

Gyuri bácsi féle babaváró teacsomag?Esteleg?

Az a gáz,hogy ezek a gyógyteák is hatással vannak a hormonokra és nem tudom mennyire befolyásolnák a szurik hatását!!!Szerintem is a legjobb amit írtak neked,hogy sok zöldség és gyümölcs sok folyadék és talán valami jó multivitamin!!!

Ja és sok-sok pozitív gondolat és hit!!!(Ha esetleg van nálad feleslegben át veszem:D)

2011. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenkinek a maga baja a legnagyobb, ez így normális! Én is megdöbbentem, amikor találkoztam olyan 25 éves lánnyal aki már túl volt egy rosszindulatú béldaganaton és most kezdte a küzdelmet az endo-val. Ilyenkor én is elgondolkodom, hogy mi bajom is van...

A teacsomaggal az a baj, hogy mindegyikben van cickafark és az nekünk (endósoknak) kifejezettebn tilos.

Hát, ha feleslegem nincs is ezekből, azért küldök egy adaggal :)))

2011. aug. 8. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi!Át jött!!!:)))
2011. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sumergo ***** válasza:

Gyuri bácsi-féle teákhoz csak annyit: 5 lombikom volt, nem teáztam, meg semmi ilyesmi, nem sikerültek. A 6. előtt jóval elkezdtük a teákat inni, és a 3. lépcsőnél kezdtük a lombikot, és láss csodát, sikerült! Nekünk kedvezően befolyásolta a hormonokat.


27 hkm

2011. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem most indul majd a harmadik lombikom a Kaáliban. Mindegyiket azzal indították, hogy fogamzásgátlót kellett szednem kb két hétig, hogy kiüssék a saját hormonjaimat, nehogy bekavarjanak a lombikba. Nem hiszem, hogy bármilyen gyógynövényes kezelés (ami szintén hormon) javítana a helyzeten. Sőt, szerintem hamarabb kiújulna az endometriózis tőle. :-( De nem vagyok orvos, csak tippelek. Ami esetleg segíthet, ha gondjaid lennének a súlyoddal, azt érdemes lenne rendezni. Ha nincs túlsúlyod, akkor hagyd ezt a mondatot figyelmen kívül. A rendszeres mozgás azért biztosan jót tesz. Nem árt a jó állóképesség. :-)

2011. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!