Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn közepesen erős pozitíva...

Hétfőn közepesen erős pozitívat teszteltem nem várt nap után 3 nappal ma pedig megint teszteltem és ugyanolyan, MIÉRT? Van valami baj?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a pozitív tesztel?
2011. aug. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy nem erősödött a teszt csík.
2011. aug. 10. 06:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az erős tesztnél miért kell erősebb?

Ha halvány lett volna, még érteném a kérdésed, de így...

Ne aggódj, nincs semmi baj. Egy idő után már nincs hová erősödnie a csíknak és a teszt fajtája sem mindegy.

2011. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős pozitív, azzal nincs semmi. Ha halvány lett volna, akkor kellene erősödnie. nyugi, és gratulálok!!
2011. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj nyugi!Nekem a nevárt előtt két nappal lett halvány pozi a 10-es teszt utána egy-két napig nega lett aztán pedig olyan halványak lettek hogy szinte nem is látszódtak.De olyan is volt hogy reggeli pisiből nega lett de a délelőttiből meg pozi.Egy hét késésnél csináltam egy 25-ös gabrielt ami szintén alig látható két csikos lett.Nem kell a csikok erősségével foglalkozni szerintem hülyeség csak fölöslegesen paráznak a kismamik!


11hkm

2011. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A HCG szint nem mindenkinél egyformán növekszik. Egy cikkben a neten azt írták, hogy kb 2 naponta duplázódik, de a maximumot, a csúcsot a 9.-10. hét környékén éri el.

Szerintem valószínű a HCG szinted nem nő olyan gyorsan!

Nekem például mind az öt tesztem ugyanolyan erős pozitív lett (egyforma erős lett a kontroll és a teszt csík) tehát én észre se tudtam volna venni, hogy erősödik e vagy sem!

Szerintem ne aggódj, esetleg akkor, ha csinálsz még egy tesztet és az negatív lesz!

Én amúgy amíg dokihoz eljutottam (2 hét az első teszttől) még 4 másikat megcsináltam 3-4 naponta, hogy tuti e! :)

Maximum ha van rá kereted, akkor tesztelgess, de ne aggódj!

2011. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon rendesek vagytok most már megnyugodtam:-)
2011. aug. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!