Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon megváltozik a párom...

Pcsillus kérdése:

Vajon megváltozik a párom véleménye, hogy nem szeretne gyereket, ha megszületik idén az unokatestvére?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék babát, de ő még nem!Én 21, ő 20 éves!Tudom fiatalok vagyunk még a babavállaláshoz!De amikor babát látunk akkor teljesen más lesz!Néha úgy érzem hogy ő is szeretné!Csak vmi visszatartja!
2008. márc. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagytok annyira "fiatalok".én majdnem 0 éves voltam miklr megszületett a kisfiam,most 2 éves nagyfiú már.De szerintem nem szabad erőltetni a babdolgot.lehet ő még ki szeretné élni magát.Egy baba nagy felelősséggel és sok lemondással jár.jól meg kell gondolni.
2008. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lemaradt a 2-es.

majdnem 20 éves voltam ezt akartam írni.bocsi.

2008. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg fogja érinteni a dolog, az már más téma, hogy mennyire, és milyen szinten. Nálunk én is már évekkel ezelőtt szerettem volna, de csak most vállaltuk mindketten, úgy hogy egyformán akarjuk. És ettől szép. Nem szabad erőltetni, és ha szeret, úgyis észre fogja venni, mikor már nem fogja tudni az anyai ösztönöket visszaszorítani sem ő sem te.
2008. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem is akarom erőltetni!
2008. márc. 5. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lassan 7 éve vagyok együtt a párommal.Szinte az első pillanattól kezdve szerettem volna tőle babát, mert tudtam, hogy ő az igazi.Aztán sajna nagyon sok minden közbeszólt, így ő azt mondta egy idő után, hogy nem akar gyereket, majd csak akkor, ha összeházasodunk. Ez tavaj augusztusban megtörtént. Azóta viszont megállás nélkül gyúrunk a babára, de még nem sikerült. Imádja a két éves keresztlányunkat, amikor találkoznak utána minden este átszellemülten viselkedik és arról áradozik, hogy milyen lesz a mi kicsink, ha egyszer végre megfogan.

Remélem tudtam segíteni.

2008. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!