Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még a babában?

Reménykedhetek még a babában?

Figyelt kérdés
2. napja késik. Minden mensi előtti tünetem meg van (érzékeny mell, \'mindjárt megjön\' érzés, nincs folyás), viszont ma észrevettem, hogy van nagyon kevés krémes folyásom (csak 1-2 cseppnyi). A mellbimbóm, ha hozzáérek, akkor nagyon viszked és a bimbó udvara is megnőtt + nagyon eres.
2009. ápr. 11. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Végülis ez mind jó. Lehetsz babás.
2009. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek pont azok a tünetek, amelyek terhesség jelei is lehetnek, és a menstruáció közeledtét is jelezhetik. Reménykedni természetesen lehet. De inkább tesztelj, és akkor kiderül.

Kívánom, hogy baba legyen!!! Sok szerencsét!

2009. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna!!!Detto ugyan ez van velem, a menzim is két napja késik.Én holnap reggel tesztelek!Remélem babaásak vagyunk!Szép Húsvéti ajándék lenne!!!
2009. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon szeretném,ha baba lenne. A párom már a neveket nézi, pedig mondtam neki, hogy annyira ne élje bele magát, mert nem lehet tudni. Az első teszt negatív lett, de azt túl korán csináltam. Várok jövő hétig és akkor megint csinálok. Persze ha addig nem jön meg a mensi.
2009. ápr. 12. 09:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvagyok keseredve!! Most voltam wc-n és a wc papír enyhén rózsaszín volt. Szerintem estére már meg is fog jönni. Vagy még bizakodhatok?
2009. ápr. 12. 17:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Azért még ne add fel. De írd meg, hogy végülis mi lett! Szurkolok!!!
2009. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos...még nincs semmi. Rózsaszín simcs már. A mellem inkább most már fáj, mint érzékeny. 37,1 a hőm. Ez jót jelent?
2009. ápr. 12. 22:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos megjött, de még nem teljesen. Csak barnázás van és egyre jobban van hányingerem. De ez már szerintem biztos a mensi!
2009. ápr. 13. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Na..mi a további hír?? Van mensi??
2009. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, mensi lett. Éjszaka megjött rendesen. De sebaj, jön a következő hónap, új próbálkozásokkal, hiszen még csak 1 hónapja próbálkozunk.
2009. ápr. 14. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!