Ez trifazisos gorbe?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet baba?Mikor tesztelejek?

Koszonom a valaszokat!!!


2011. aug. 11. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:

nem. de úgy tűnik volt peteérésed a hosszú ciklus ellenére :)


Még pár napot várj a teszttel.

2011. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és nagyon nem ott, ahol behúzta, hanem a vége felé, ahol megugrik
2011. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt en is tudom....mindig 43 nap korul van a ciklusom es van peteeresem is,az orvos azt mondta minden rendben van!Csak azert gondoltam hogy tifazisos mert azt mondjak a beagyazas korul meg ugrik 1-2 fokot a ho,es kb a 10-nap korul vegzodik a beagyazodas es akkor is udrott meg a hom egy kicsit.Amugy koszi a gyors valaszokat!
2011. aug. 11. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:

most nem tudom megmondani, de legkorábban 34. nap volt a peteérésed, ahhoz képest akár tesztelhetsz is.



saját tapasztalat: one step (10-es) teszt olyan 11. naptól kimutatja és teljesen mindegy, hogy melyik napszak.

másik: nekem a terhes görbém is ugyanolyan volt mint a többi. sőt: már tudtam, hoigy terhes vagyok és egyszer leesett a hőm, a frász jött rám. szóval: később ne méregess! :)

2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Igy alakult a gorbem...mara nem vartam es nem is jott eddig es nem is erzem h kene jojjon!!!Szerintetek lehet baba?teszteltem egyett penteken de negativ lett,igaz csak a 10-ik dpo nap volt!koszi a valaszokat

2011. aug. 15. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baba gyanús, ma már ki kellene mutatni, tesztelj:) VAgy holnap reggel. Majd drukkolok:)
2011. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34. napon volt ovud, ha babas vagy akkor holnap reggel mar pozi kell legyen a teszt! Drukkolok! Mikor tesztelsz?
2011. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg varnak par napot, penteken negativat teszteltem! Szerintem szerdaig ha nem jon meg akkor tesztelek!!! Jo lenne a pozi teszt !
2011. aug. 15. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy 34. nap volt az ovud, én csak annyit írtam, hogy legkorábban, legkésőbb 38. nap, ahhoz meg még várhatsz egy kicsit. Drukkolok neked, még pár napot várj, aztán kiderül.
2011. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!