Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Tegnap vagy ma kell/ene megjönnie. Tegnap rózsazsínes folyásom volt,na gondoltam is, hogy megjön. Aztán csak egy pici barnás plecsni lett estig,amibe egy hangyányi élénkebb piros foltocska volt. Ma is csak maszatolok. Tudom,hogy nem jókor,de ma délután csináltam 25-ös tesztet,ami persze neg. lett. Szerintetek,ha szombat reggeliből csinálom meg ugyanezt a tesztet,akkor már biztosat mutatna?Köszönöm,ha válaszoltok!
2011. aug. 11. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi rá az esély.
2011. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Persze, ha nem erősödik a vérzés!

Én a Medi-Lab tesztet ajánlom, nálam nem első vizeltből erősebb pozi lett mint egy másikkal első vizeltből, a nemvárt napján!

sok sikert!

2011. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem leszólni akarom a válaszolót, neki lehet,hogy bevált a Medi, de egyébként ez a legtöbbet fals-ot mutató teszt!
2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!