Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem emlékszem hogy ilyen...

Nem emlékszem hogy ilyen volt-e anno? Előző terhességemnél.

Figyelt kérdés
Ha terhes vagyok akkor létezik hogy fehér krém szerű folyásom van? Még van jó 1 hét h meg jön-e vagy nem!! Nem emlékszem az első babámnál mikor terhes lettem volt-e ilyen fehér krémszerű folyásom vagy nem??
2011. aug. 11. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor írták már,hogy terhességi folyás nincs! Tehát van,aki száraz és terhes, van akinek krémes folyása van. Nekem pl. vizes volt, mint mensi előtt!
2011. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Ha még jó 1 heted van a mensiig, akkor még tuti nem vagy terhes, mert még nem ágyazódhatott be. Így a terhességnek semmi jele nem lehet még!
2011. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval értek egyet, szerintem ez ilyen korán még tuti nem terhességi jel. Egyébként nekem van mensi előtti vizes folyás, de mindkét terhességemnél az elmaradt mensi napján kb. nagyon erős krémes folyásom volt, érzésre mindkétszer azt hittem, hogy megjött.
2011. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!