Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokásos kérdés! Ki nem várja...

Szokásos kérdés! Ki nem várja holnapra? :D

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom! Ki van még így? Kistesót szeretnénk, de eddig még sajnos várat magára. Ez lesz az 5. ciklusom mióta próbálkozunk. Semmi előjelét nem érzem. Bár ez a lányomnál is így volt! van bekészítve már egy teszt a szekrénybe, de nem akarom ellőni feleslegesen! :D Drukkoljunk egymásnak hátha segít! :D
2011. aug. 12. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked , én mult péntek ota nem várom, en ma teszteltem , de valamiért egy csik se volt láthato , csak nagyon sokára jelent meg egy csik

.Pedig hasszurka , néha erösebb néha gyengébb , petefészeknél is szurkált, megjön erzés . Ma meg semmi , csak mellfájdalom ,ami menzi elött is szokott lenni . Nem tudom ,nem birom ezt a várakozást.

2011. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elsö válaszolo vagyok . Hétföm még egy kis ideig elfogott , valami hányinger , émelygés . De csak egy pár percig tartott.Kb hány nap után tesztelsz majd?
2011. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a drukkot. Hát én a helyedben vennék még egy tesztet, mert ha múlt hét péntek óta nem várod, akkor lassacskán már pozinak kellene lennie a tesztnek! Szorítok, és majd írj hogy mi lett.
2011. aug. 12. 09:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Én csak akkor tesztelek ha nem jön meg 2-3napig. Akkor kb kedden tesztelek. hamarabb nem merek mert sok negatív tesztet láttam már, most már csak pozitívat akarok látni!!!
2011. aug. 12. 09:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Én, de már tegnap óta érzem, hogy meg fog jönni :(
2011. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem várom de sajnos ma negatívat teszteltem:( pedig jó lett volna..tünetem sincs mondjuk mensinek sem...
2011. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első válaszolo vagyok. MA reggel tesztelem, pozitiv lett. Igaz halványan látszik a második csik , de pozitiv.Neked is ilyen tesztet kivanok
2011. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves első válaszoló a pozítiv teszthez. nekem eddig még semmi, de nem akarom elkiabálni. Néha megfájdul a pocim olyan mensisen, de semmi még! Remélem nem is lesz semmi! Többieknek kitartást! Mióta próbálkoztok?
2011. aug. 13. 09:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Mivel ma reggelig még mindig semmi nem volt, így megcsináltam a tesztet és pozitív lett! :D Sok pozi tesztet kívánok mindenkinek
2011. aug. 14. 06:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Első válaszolo vagyok , tegnap délután megindult a vérzésem, ugy hogy semmi nem vagyok mostmár terhes ha az is voltam, több mint valoszinü hogy nem ágyazodhatott be . Hiába volt halvány pozi teszt, mégsem , vagyok terhes.
2011. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!