Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemnek andrológiai...

A férjemnek andrológiai eredménye: csak néhány renyhén mozgó spermium. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Valamivel életképessé lehet hozni őket?

Befolyásolhatta az eredményt, hogy a vizsgálat előtt 6 nappal meleg vizes strandfürdőben járt és már 9 napos volt a mintája?


2011. aug. 12. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom befolyásolja-e, de a FER 14 egy baráti párnak segített,próbáljátok ki!
2011. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi! mindent kipróbálunk!
2011. aug. 12. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:

igen befojásolja!!!a meleg megöli a spermiumokat!ezért is helyezkedik el a here a hasüregen kívül mert már a benti hő is meleg neki.ráadásul a 9 napos sperma szintén nem jó.azon kívül okozhatja prosztatagyulladás vagy baci.urológiai vizsgálat szükséges.férjem első eredménye normálisnál sokkal kevesebb spermium,3 féle baci.kapott augmentint.következőleg normálisnál sokkal kevesebb és sok baci.urológus következett ahol kiderült prosztata gyulladása van.1 hónap gyógyszerezés és 2 hét pihi után 20 millió spermium és 75 százalék jól mozgó.nekem nem volt pé-m,magas prolaktin szint.4 hónap bromocriptin után keddi eredmény,(12.nap)18 mm-es domináns tüsző.

most már szabad az út!!!

menjen irológushoz a párod!!!van esélye hidd el!

2011. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egész nap sírok. olyan jó olvasni, amit írtál.

nagyon remélem, hogy jobb eredménye lesz. most elmegyünk magánorvoshoz, újabb mintaadással (fürdőzés nélkül és nem 9 napos spermával). nagyon nagyon köszönöm a biztatást!!

2011. aug. 12. 12:16
 5/14 A kérdező kommentje:
a diagnózis: oligozoospermia maximalis
2011. aug. 12. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:

ne adjátok fel.nem kell magán doki.csak egy urológus.mi is oda mentünk.sima sztk-ba.és segített.hátha nektek is fog.de ha mégse,ne feledd:dokim mondta:elég egy spermium is!

és van rá gyógyszer hogy legyen több.és ott az inszem vagy a lombik.inkább utóbbi.nem értem amúgy hogy írhat a doki diagnózist egyetlen minta alapján és miért nem küldte urológushoz.merre laktok?

2011. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

győrben végezték a vizsgálatot urológiai szakrendelésen.

azt írta még rá a lapra, hogy fertilitás nagymértékben csökkent. kaáli intézeti vizsgálat megfontolandó.

amúgy a ph 7,5.

2011. aug. 12. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:

a férjemé is 7,5.hát azért hátha..

biztos van esély.ha más nem a kaáli-ban segítenek.a tapolcai jó és közel is van aránylag.csongrádi doktor úr a legjobb ott.

2011. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is győri vagyok. Barátnőméknél is ez volt a heléyzet. A kááliban mestersége megterm. volt. elsőre összejött.
2011. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor természetes úton valamilyen gyógyszeres kezelés ellenére sem lehet gyerekünk? ezen semmivel sem lehet változtatni? mitől alakulhatott ki? így született?
2011. aug. 14. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!