Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy 1 hetet...

Létezik olyan, hogy 1 hetet késik de semmi terhességi tünet nem jelentkezik ezenkívül? Lécci írjatok, nagyon izgulok, hogy mi lehet!

Figyelt kérdés
Negatívat teszteltem, lehet ez még is terhesség? Vagy ha nem akkor mitől késik? Idáig egész életemben csak 1 szer késett amikor egy műtét után túl sok fájdalom csillapítót meg gyógyszert szedtem, most csak vitaminokat szedek abból is szinte csak tartósítószer menteset! Volt már valaki így?
2011. aug. 12. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban 6 napos késésnél lett először pozitív. Utólag kiderült, hogy sajnos biokémiai terhesség volt, de a doki azt mondta, hogy várjunk, mert ha később ágyazódott be a baba, akkor értelemszerűen a hcg is sokkal később lesz kimutatható. Keress rá a keresőben, én azt tettem akkor, és nagyon sok olyan komment volt, hogy csak jóval a mensi után lett pozitív a teszt, vagy nem is lett az, de a doki látta a babát. Drukkolok!
2011. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de mi az a biokémiai terhesség? A dokim mellesleg csak Augusztus 29-én lesz először ...
2011. aug. 12. 12:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan mit írtál a keresőbe?
2011. aug. 12. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Biokémiai terhesség ha elkezdődött valami, de sajna nem marad meg a baba. Nekem múlt hónapban 12 nap késéssel jött meg, de a tesztek negatívak voltak:(
2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2011. aug. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!