Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam arról, hogy már el...

Hallottam arról, hogy már el lehet intézni, ha pl. kislányt szeretnék, az legyen. Ez, hogy van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Elintézni nem hiszem :) De állítólag ha peteérés előtt 2-3 nappal szeretkezel, akkor nagyobb az esély, mert azok a spermák életképesek jobban amelyek női jellemzővel rendelkeznek. A "férfi spermák" viszont gyorsabban, de nem olyan életképesek, így a peteérés napján vagy 1 nappal előtte azoknak nagyobb esélyük van. :)

Na, ezt olvastam, nem tudom mennyire valós a dolog.

Van aki a JÓnás módszert is nézi, ebből van némi jóslás jelleg, bár abban nem hiszek. :)

Sok sikert!

2008. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy a technika már adott rá, hogy különválasszák a spermiumokat. Igen adott, de nem engedélyezett. Folyik róla a vita, de még sehol a világon nem engedélyezték. Kénytelen leszel a hagyományos, bizonytalan módszerekkel próbálkozni :)
2008. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Technikailag megoldható,de a mesterséges szelektáció nem engedélyezett.Csak akkor végeznek kromoszómavizsgálatot,ha nemhez kötött örökletes betegség van!Szerintem ez így helyes.

2008. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon ezt tiltja a törvény!
2008. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet választani a baba nemét TÖRVÉNYESEN,de csak akkor ha már van 2 egynemű gyermeked!
2008. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hello!


Lehet valasztani hogy kisfiut vagy kislany szeretnel. Mesterseges beultetessel mukodik a dolog. Az X es az Y kromoszomak varialasaval tortenik a dolog. Meglehetosen draga es nem torvenyellenes. Infot bovebben az orvosok tudnak adni akik ezzel foglakoznak.

2010. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!