Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januárban leszoktam a cigiről,...

Januárban leszoktam a cigiről, babát szeretnénk, nem jőtt őssze, tegnap elszivtam egy-két szálat. Ha most sikerűl legkőzelebb nem artok neki azzal?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

semmi baja nem lesz,de most már ne gyújts rá.Ha már egyszer letetted ne vedd elő!

2008. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is, sokan csak akkor szoknak le, amikor megtudják, hogy babát várnak - pl. én sem tudtam, hogy terhes vagyok a 7. hétig -, és nem lesz a babáknak így semmi bajuk. Az enyém is szép egészséges lett. De szerintem se gyújts rá, ha már leszoktál, hiszen ha sikerül a baba, kezdheted a leszokást előről. Akkor már inkább csak egyszer kínlódj ezzel (bár szerintem még hiányozhat egy darabig).
2008. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

pfff..már bocs.. volt egyszer egy ilyen kérdés...

télleg olyan miatt izgulsz ami lehet hogy nincs is???

úúúú...kicsit beteges vagy nem gondolod???

még ha az is lennél akkor sem lenne semmi baja..

2008. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs nem vagyok beteges.ez az oldal azért van hogy kérdezűnk nem?
2008. márc. 5. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira undok emeberek vannak,de akkor miert veszed a faradsagot valaszolni,sokakat az eltet,ha masikba jo nagyot be tud rugni.Es igaza van a kerdezonek,h ez az oldal pont emiatt van,es szive joga feltenni azt a kerdest ami Ot erdekli,neked viszont nincs jogod lebetegezni senkit!!!
2008. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nem lesz baja a babádnak, ha megfogant.
2008. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A megtermékenyítés után 1-2 héttel még nincs gond. Úgy olvastam. Amúgy dohányzom én is.

Amikor terhes lettem 1-2 nap alatt leszoktam és nagyon büszke voltam magamra. Sajnos volt egy vetélésem (mielőtt bárki bármit is mondana nem kell a cigire fogni :) ), és akkor visszaszoktam. Na de kevesebbet szívok jóval. (szerintem most biztos kapom majd a negatív hozzászólásokat, de nem baj). Én legalább nem dohányzom amint csíkos lesz a teszt és addig is alig-alig. Ez a lényeg.

2008. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!