Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal együtt voltam...

Barátommal együtt voltam kiszakadt a gumi és rá 18 órára vettem be esemény utánit . Ez volt 8 napja, tegnap véreztem de ma már nem, de még csak a 23 napba járok, múlthónapba 28 nap múlva jött meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni 85%os. Szóval lehetsz. Az is lehet, hogy épp benne vagy a 15%ban. De az is lehet, hogy a 85%ban vagy benne és majd megjön rendesen, csak most egy ekkora bikás hormonadagot vettél be, hogy "Kissé" megzavarodott tőle a szervezeted. Sajnos nem látunk beléd, hogy mi van, így érdemben itt nem lehet válaszolni... Sajnálom.
2009. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanigy jartam. en is kb. 18 orara vettem be, es utana egyaltalan nem vereztem, hanem mar csak akkor amikor meg kellett h jöjjön. en is izgulok h mi lesz most, de a napokban elmegyek egy nőgyogyaszhoz. az a legbiztosabb.
2009. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

85%-os? Ilyent hol olvastál? Az esemény utáni egy hormonbomba. Gyakorlatilag "spontán vetélést" idéz elő. Erősen kétlem, hogy egyáltalán van hibahatára, ha időben beveszik. A 18 óra pedig még bőven az időben van.


A tévedés jogát természetesen fenntartom magamnak, de hogy 15%-os hibahatár?

2009. ápr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az hogy egy hormonbomba, még nem azt jelenti, hogy hat is!

2009. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3adik válaszoló onnan vettem, hogy pár éve volt nekem is szükségem rá, életemben összesen kétszer és nagyon megjegyeztem a tájékoztatót. Ha már ilyen okos vagy nézz inkább utána, hogy miről beszélsz. A Rigesoft tájékoztatójából szó szerint idézem:


Hogyan fejti ki hatását a Rigesoft tabletta?


Az egyébként létrejövő terhességek kb. 85 %-át lehet megelőzni a Rigesoft tabletta alkalmazásával, ha az első tablettát a védekezés nélküli közösülést követő 72 órán (3 napon) belül alkalmazzák. A Rigesoft tabletta nem akadályozza meg a teherbeesést minden esetben, de a készítmény hatékonysága annál nagyobb, minél rövidebb idő telik el a közösülés és a tabletta bevétele között (a nagyobb hatékonyság érdekében jobb, ha az első tablettát már a közösülést követő első napon beveszi és nem vár az alkalmazással a 3. napig). A második tablettát az első tabletta bevételét követő 12 (de nem több mint 16) óra múlva kell bevenni.


A Rigesoft tabletta hatását az alábbiak szerint fejti ki:

- megakadályozza a petesejt kijutását a petefészekből

- megakadályozza a már kijutott petesejt megtermékenyülését

- megakadályozza a megtermékenyített petesejt beágyazódását az anyaméhbe.


Így a Rigesoft tabletta megakadályozhatja a terhesség létrejöttét. A már fennálló terhességet a Rigesoft tabletta nem szakítja meg.

2009. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!