Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kétnapja hogy elveszítettem...

Ma kétnapja hogy elveszítettem. Nem védekeztünk, de nincsenek terhességre utaló jelek! Jelentkezne már ilyen hamar? És ha terhes vagyok? 15leszek 1hónap múlva. Ha nőgyógyászhoz megyek szüleimnek ott kell lenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
2 nap után semmit nem fogsz még érezni.Meg kell várnod,hogy megjön-e a menszeszed vagy nem.A nőgyógyásznál ilyen korba még tanácsos ha ott van anyukád.
2009. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

15 éves leszel?

már bocsi de ha már szexelsz akkor a legelsö dolog a védekezés nézz utána.

Nem értem mért kell ilyen korán kezdeni ráadásul .......!

bocsi de anyukádal beszéld meg minden képpen ne keresd a kifogást hogy nem érti meg stb.Ha felnött vagy a szexhez akkor állj anyuka elé és beszéld meg hogy menjen el veled nödokihoz mert szeretnél mondjuk fogamzásgátlot szedni:!

2009. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem anyukád örülne neki ha oda állnál elé, mint inkább annak hogy abortuszra kisérjen ilyenfiatalon. inkáb mond neki hogy szeretnél nögyogyászhoz menni. és komolyan ,mi is voltunk ennyi idösek, és utolag én mindenkienk azt mondom, áljon anyukája elé.. amugy 2 nap elteltével még nem érezhetsz semmit..
2009. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem telt le a 72 óra, talán egy eseményutáni is segíthet!
2009. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mkinek!!!
2009. ápr. 13. 11:21
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és anyukámék nem szeretném ha megtudnák mert csalódna, neki apa volt az első és utolsó..!! és lécci ne támadjanak ezért...
2009. ápr. 13. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Hogy lehet ennyi eszetek, ha már 15 évesen a szexen jár az eszed ráadásul nem védekeztek akkor előbb utóbb súlyos következményei lesznek.Iras ki gyógyszert vagy használjatok gumit!
2009. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
OK!!! Aki osztani akar az mért nem megy valami fikázós oldalra? ááá mindegy : D azér köszi mindenkinek már kiderült h nincs gáz : D
2009. ápr. 13. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lesz, ha anyukáddal beszélsz ez ügyben. Ha nem akarod a teljes igazságot megosztani vele arról, hogy milyen felelőtlenek voltatok, akkor is van még olyan lehetőség, hogy nem azt mondod neki, hogy egyáltalán nem védekeztetek, hanem inkább azt, hogy pl. kiszakadt az óvszer. Csak nem fogja leharapni a fejed, bár lehet, hogy nem fog örömében tapsikolni, hogy ilyen fiatalon kezded. De te a lánya vagy, neki sokkal fontosabb az egészséged, és inkább együtt keressétek a megoldásokat, mint hogy bujkálj a szüleid előtt (esetleg még évekig, amíg meg nem találod azt, akivel legjobb esetben aztán évekig/évtizedekig/örökre együtt maradsz). Ez az eset meg ott marad benned tapasztalatként, és a későbbiekben, ha védekezés nélkül akartok együtt lenni, akkor eszedbe fog jutni, hogy milyen lelki kálváriát kellett végigélned korábban. Reméljük a tapasztalaton kívül más maradandó dolog nem marad neked! Sok sikert, és sok erőt meg bátorságot, hogy anyukáddal megbeszéld a dolgokat! Tudod, bátorság ahhoz is kell, hogy az elrontott dolgokat helyrehozza az ember! További szép fiatalságot, tinikort!
2009. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt de legközelebb hidd el nem lesz.
2009. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!