Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára nem vártam,2napja...

Szerdára nem vártam,2napja rózsaszínű maszat van a wc papíron ha erősen megtörlöm, de inkább száraznak mondom magam?

Figyelt kérdés
Hőm fent van.csináltam ma egy 10-es érzékenységű WALENTIN tesztet ami negatív lett és ugyanabból a vizeletből egy halvány de jól látható pozitívat GABRIELLEL ami 25-ös érzékenységű.Ilyenkor most akkor mi van??duzzadtak a melleim,tegnap este picit görcsölt a hasam amúgy nincs megjön érzésem,oyan furcsa.Lehet hogy terhes vagyok??
2011. aug. 13. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A Gabrielből indulok ki:mindenképpen beágyazódás zajlik

Sajnos az enyhe vérzés miatt és a terhesség korai volta miatt még kétesélyes a dolog.


Nekem volt olyan,hogy a beágyazódástól a 10. hétig vérezgettem,majd elmúlott a vérzés.


Olyan is volt,hogy csak biokémiai terhesség miatt lett pozitív a teszt,mert a vérzés egyre erődödött,aztán végül negatívvá válta teszt is.


Bízz abban,hogy csak beágyazódási vérzésről van szó,nagyon jellemző az elején az enyhe vérezgetés másoknál is.

2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szerdára nem vártad, már rég nem a beágyazódás zajlik!

Csinálj egy másfajta tesztet!

2011. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt után 3 nappal már kimutatta.Szerintem is csinálj másik tesztet annak már ki kell mutatnia.
2011. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!