Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett a baba?

Sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés
3-án volt meg utoljára, előtte 1 héttel védekezés nélkül együtt voltunk, majd 8-án és 10-én is, de a termékenységi kalkulátor szerint 12-17-ig kellene együtt lennünk, persze próbálkozunk majd, csak kíváncsi vagyok, mert a hátam nagyon fáj, lehet köze ehhez?
2011. aug. 13. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem volt peteérésed vagy éppen most van. Szerintem 8 és 10-én tuti nem sikerült még, de ne adjátok fel, mert a hónap még nagyon hosszú!
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 napja nem voltunk együtt, holnap sem, de hétfőn már igen. Gondolom jobb is, ha nem minden nap vagyunk együtt. A lányommal egyből terhes lettem, igaz pont a peteéréskor voltunk együtt, szóval van még pár napunk. :)
2011. aug. 13. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szorítok neked nagyon! Ilyen optimista, mosolygós anyukából több kellene... :-)
2011. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! :-)

Remélem sikerül, nagyon szeretnénk a 1,5 éves lányom mellé még egy babát.

2011. aug. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!