Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjak? Ilyenkor...

Meddig várjak? Ilyenkor mikorra fog megjönni?

Figyelt kérdés

Már 3-5 napja késik ... nem lehetek terhes. 20. napon voltam dokinál, s azt mondta nem volt peteérés. :( Ilyenkor mikorra fog megjönni? Vagy mi az a idő, ami után mehetek a dokihoz, hogy hozzuk meg?

Köszönöm.

U.i.: Mi úgy gondoltuk, hogy jövő hétfőn mennék, csak érdekelne, hogy Ti mit javasoltok, Nálatok, ha volt már ilyen, akkor mikorra jött meg?


2009. ápr. 13. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Biztos,hogy nem vagy terhes?Tesztet csináltál?Volt itt már olyan,hogy a doki nem látott semmit,azt babás volt!
2009. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem, még nem tesztelte ... bízom ennyire a dokiban :) ... azért eszembe jutott, de aztán elhessegettem a gondolatot.

De szerinted meddig várjak, ha semmi ... mikor menjek dokihoz?

A méhnyálkahártyám sem volt épp bíztató ... így szerintem tuti. Hormonok rendben vannak, most nézték ebben a hónapban ... szörnyű ez a várakozás! :(

2009. ápr. 13. 19:19
 3/12 A kérdező kommentje:

Meddig lehet a sárgatested látni uh-on repedés után?

Bocsánat a beillesztett második kérdésért!

2009. ápr. 13. 19:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek nekem légyszíves!
2009. ápr. 13. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem is késett a menzesz, de a ciklusom utolsó előtti napján az orvos a hőgörbém alapján azt mondta, hogy nem jött össze a baba, pedig láthatóan volt peteérésem (Clostival).

Nem lett igaza! Pozitív lett másnap a tesztem.

2009. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A sárgatest a tüsző által termelt hormon... nem lehet látni...
2009. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Első válaszoló vagyok!Én is megbizok a nődokimban,de nem vette észre,hogy terhes vagyok,furán éreztem magam,meg is volt a menzim a hasam meg csak elkezdett nőni.Csináltam tesztet,+ lett.Mire visszamentem megállapitotta,hogy 20hetes vagyok.Előtte 2 hónappal még rákszűrésen is voltam nála!Bizzál csak a dokidban,de csinálj egy tesztet!Ird meg az eredményt!
2009. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A babatervezők oldalán néztem, s miután kiszabadul a petesejt lehet látni ... vagy nem?

Akkor most mégis teszteljek. Jesszus...nem szoktam ilyen bizonytalan lenni, de ez a hülye várakozás kicsinál teljesen.

Köszönöm a választ, s örülök, hogy Nálad nem lett igaza! :)

2009. ápr. 13. 20:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor csinálok egyet holnap reggel! Köszönöm a segítséget! S megírom!
2009. ápr. 13. 20:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Az érett petesejtet a tüsző méretéből valószínűsítik. Ez ha megreped, még akkor is látható uh-os képletből, hogy megtörtént abban az intervallumban. Ha kiszabadult az érett petesejt, akkor a tüsző minimális méretű. A petesejt 2 cm-re is megnőhet, még afelett is. Ez eltűnik kiszabadulás után, s a tüsző sárgatest hormont kezd termelni. Nem látható.
2009. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!