Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jön a cicimből kis...

Miért jön a cicimből kis valamilyen egy két csepp váladék talán átlátszó?

Figyelt kérdés
ha összenyomom akkor egy két csepp folyadék jön ki, szerdára nem várom azt hiszem nincs semmilyen folyásom inkább száraz vagyok, a méhszájam meg magasan. segítenétek hogy ez mi lehet?
2011. aug. 14. 21:29
 1/4 Manka68 ***** válasza:
Esetleg magas prolaktin szint? Kérj a dokidtól hormonlabort, abból kiderül.
2011. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még ilyenre soha nem gondoltam mert nem volt gond velem, voltam terhes is, és csak akkor jön ha megnyomom, persze ne nyomkodjam, csináltam tesztet nagyon nagyon haloványka volt, persze még van kb 4 napom mensiig, csak hátha ez azt jelenti hogy... meg szurkál a petefészkem, bár a cicim nem fáj meg semmi.
2011. aug. 14. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Halvány csík is csík:)

2011. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ez a magas prolaktin szintre utal. Nekem ilyen csak akkor volt, mikor leálltal a szoptatással, és utána még egy ideig jött ilyen folyadék, ha megnyomtam. Terhesség előtt ilyet nem tapasztaltam, bár nem s nyomkodtam. Szóval nem tudom, hogy ez lehet terhesség jele. De ha már volt egy halványka csíkod, az bíztató.
2011. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!