Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok peteérés (előtte...

Clostysok peteérés (előtte nap) napján ti is éreztek nyilallásokat ami kisugárzik a hüvelybe és a végbélbe?

Figyelt kérdés
Ma már majdnem pozitív lett az ovutesztem. És mindkét petefészkem úgy érzem mintha szét akarna durranni. És néha vannak ezek a nyilallások.
2011. aug. 17. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nekem nem peteérés előtt,hanem kb 4 napja,amúgy 7 napja volt pé.-m.Ma is meg tegnap is így keltem fel hogy leülni is alig bírtam!De aztán hamar el múlt,egy fél óra alatt.
2011. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt a görbém. [link] Nem értem. Tegnap majdnem + lett az ovutesztem, ma meg még halványabb lett mint tegnap volt és a hőm is leesett. A petefészek fájdalom most is megvan mindkét oldalon. Lehet csak próbálkozik a szervezetem?
2011. aug. 18. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam hőmérőzni,ebben nem tudok segíteni:(
2011. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mára így alakult a görbém. [link] Szerintetek volt peteérésem? A petefészkeim azok nagyon fájnak. Az ovutesztem majdnem pozitív de az már több mint egy hete olyan és nem akar erősödni.
2011. aug. 22. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden peteéréskor ez van, closty nélkül is. Ez ovulációkor jelentkezik.
2011. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma + lett az ovutesztem. A Closty egy héttel kitolta a peteérést mert nem szokott ilyen későn lenni úgyhogy megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!