Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta erös vizes, néha...

Napok óta erös vizes, néha nyúlós folyásom van. Nem viszketek meg hasonlók. Baba lehet vagy a mensi? 22. re nem várom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem pete érésed van!!!
2011. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a peteérés jele szokott lenni, bár az ugyebár a mensi első napját megelőző 14 napon van. Valamiért nagyon elhúzódhat neked szerintem. Ebből nem szoktak terhességre következtetni. Azért legyetek együtt, hátha később van most a peteérésed és ez által csúszni is fog a mensid.
2011. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van hogy szinte egész hónapban így "folyok".Akkor egész hónapban peteérésem van?
2011. aug. 18. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Ha évek óta, akkor olyan vagy mint én. Nagyon erős folyásod van (hol több hol kevesebb, de mégis sok, ami peteérést követően nehezen normalizálódik). Ha viszont nem, akkor valami baci, vagy gomba van a dologban (ennek más tünete jelenleg nálad nincs) és az okozza a folyást. Ezt meg kell szüntetni, ugyanis akadálya lehet a teherbeesésnek. (nekem gyanúsan utána jött össze a baba). Esetleg használj intim zuhanyt a köv ciklusban, ha most nem fogant meg a baba.
2011. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!