Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan készülék, ami...

Létezik olyan készülék, ami pontosan meg állapítja az ovuláció idejét és segít, a baba nemének befolyásolásába? Két fiú után szeretnénk egy kislányt.

Figyelt kérdés
Az ovutesztről olvastam, de én másra gondoltam. Az ovu teszt is jó erre? Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 18. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A kínai fogamzásnaptár állítólag 90% ban bejön ez alapján lehet talán a baba nemét befolyásolni.

És van ovulációs teszt amit azt hiszem a drogériákba pl DM-ben Rossmanban lehet kapni.

2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PA,


[link]

nekem ez a mikroszkóp 2x is nagyon bevált:)

Tudom ajánlani nagyon!

Sok sikert!

Baba nemét illetően sajnos nem tudok érdemleges válasz adni!

2011. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előzőtől kérdezném:

Ezt a mikroszkópot rendeled vhonnan, vagy gyógyszertárban is meg lehet hozatni?

Engem is érdekelne, hogyan tudnék hozzájutni?

Köszi

2011. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PA,

Szia,

Rendeltem,de már nem emlékszem melyik cégtől. elég nagy árkülönbségek vannak itt a neten. tizenegy ezer körül vettem anno, most már láttam hizenhatért is.

van egy másik mikroszkóp is, ami PG/53 néven fut. ez is van nekem,de közel sem olyan szuper jó, mint a másik. ez 2500.- körül volt. De jobban megéri a másik!

Maby Baby mind a kétszer megmutatta már peteérés utáni napokon a tuti terhességet!!! Nekem 2x bevált. Csak ajánlani tudom:)

Sok sikert!

2011. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!