Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó orvost illetve jó helyet...

Jó orvost illetve jó helyet keresek Pécsett?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve próbálkozunk babával. Abban kéne segíteni, hogy a férjem hova tudna menni Pécsett sperma analízisre.

Én is voltam már magánba nőgyógyásznál és kiderült,hogy bal oldali PCO-m van, de a doki szerint ettől még nyugodtan lehetnék terhes.

Már nagyon szeretnénk babát és jó helyre is jönne. Igaz nem vagyunk milliomosok, de megvan a felújított lakás és egy jó kocsi is.


2011. aug. 18. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Pécsett a klinikán (Édesanyák útja) van erre lehetőség, hívd fel a recepciót, elmondják, hogyan tovább ezután.

dr. Panka Tibor (uránvárosi sztk-ban van rendelése) ha jól tudom, foglalkozik férfimeddőséggel. Érdemes lenne megkeresni.

2011. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2011. aug. 21. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Dr. Panka Tibor foglalkozik ilyennel.A Toldi Miklós utcában van a magánrendelője..Ha jól emléxem 10ezer ft-ot kér egy ilyen vizsgálatért..Én hozzá járok terhesgondozásra és olvastam az ártábláján....

Ha kell a magánrendelő telefonszáma,akkor nyugodtan írj privátot szívesen megadom..Minden 7en kedden és csütörtökön rendel ott,délután 4 után..

Az ottani asszisztense pedig a reprodukciós központban is asszisztens,ő is biztos tud nektek segíteni...


26hkm...

2011. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 3. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!