Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hete szültem, történt egy...

7 hete szültem, történt egy kis baleset. Aggódnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Előszőr voltunk együtt és mivel már rég volt szükség védekezésre elfeljtette apa hogy már kellene.

Kap kiegészítést is a babám mivel nincs elég tejem, és arra is számítok hogy előbb kell megjönnie mint aki kizárólag csak szoptat.Ráadásul utána való nap olyan folyásom volt mint amikor peteérésem szokott lenni (kocsonyás,fehér nyúlós)....szerintetek ilyen csak peteérés miatt lehet ?

aggódjak? vAGY mivel még szinte most szültem nincs miért ?

Azért még ilyenről nem nagyon hallottam hogy valaki ilyen korán teherbe esett volna....


2011. aug. 19. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak "apának" juthatott volna eszébe... Ha nem akartok újabb gyereket ilyen haramr, előbb kell gondolkozni. Szerintem simán teherbeeshettél, nincs nem lehet kizárni...
2011. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Pedig simán teherbe eshettél, van aki ugyanígy járt mint te, sok ilyet hallottam. De reménykedj hátha nem, ha még nem akartok 2. babát, de elsősorban védekezni kellett volna.
2011. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem több az esély a nemre, de azért az igenre is van bőven.

Az első babámmal a gyermekágyi vérzés abbamaradása után 4 héttel már rendesen menstruáltam, pedig csak anyatejes volt a babám. és tuti peteérésem is volt, mert nagyon fájt a hassam félidőben.

Most, a második baba 3 hós, és még nem jött meg, ő is ugyanúgy anyatejes.

és most meg tuti mincs még pém.

2011. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerős testvérpár van , akik között 10 hónap van, így szerintem simén lehetsz terhes.
2011. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem hallottál,akkor most hallasz.

Nekünk bizony ugyanilyen időbe jött össze a hugi:-)

Két gyermekem között alig van 10,5hó:o)))

2011. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is a szülés utáni első együttlétből lett a 2. fia.
2011. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Viszont nekem annak ellenere, h nem volt eleg a tejem csak 6 honappal a szules utan jott meg. Lehet mazlid.
2011. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Hogy vagytok? Babás lettél?

2011. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!