Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyúlós folyásnál nektek mit...

Nyúlós folyásnál nektek mit mutat/ott az ovuteszt? A nyúlós folyás előtt, alatt vagy után van peteérés?

Figyelt kérdés
Nekem ma reggel nyúlós folyásom volt..ez peteérésre utál?Akarok csinálni délután ovutesztet...tudom hogy kicsit kései de kiváncsi vagyok mit fog mutatni....szerintetek még csak lesz vagy már volt peteérésem ha ilyen folyásom van?
2011. aug. 19. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint peteérés alatt ilyen a folyás. Akkor a tuti, mikor átlátszó már (nem fehéres) és hüvelyk és mutatóujj között viszonylag jól nyúlik (a többihez képest) illetve mikor a legerősebb. De ha szoktad magad vizsgálgatni, akkor álló helyzetben (tiszta kézzel, pl zuhanyzás végén) a te adottságaidhoz mérten lejjebb van a méhszájad, ami kissé nyitottabb, duzzadtabb (a legkönnyebben eléred a méhszájadat). Na akkor van peteérésed.
2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!