Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet babás voltam? Peteérés...

Lehet babás voltam? Peteérés lehet előbb is, mint a középidő?

Figyelt kérdés
előző hónapban minden jel arra utalt, hogy összejött a dolog.Ugyanis az összes tünet jelentkezett, mint ami az első terheségemnél. Cici fájás(nekem nem szokot ha megjön sem), de fura és nem átlegos körülmények között mégis megjött. De nem adjuk fel. Viszont a nyálkás folyás és z alhasi pé.-re utaló görcsök nekem mindig jóval előbb jönnek úgy 9-10 nap körül, pedig a menszi rendszeres 28 napos, órapontosságú. Lehet, hogy nekem nem 14 napra van hanem pl. 10-re a pé?
2009. ápr. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet előbb is a peteérésed és akkor valószínű a menszid is korábban fog megjönni, mint szokott.
2009. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én most középidőig a málnalevélteát iszom és ez előbbre hozta a peteérést a 9-10.napra!A menzim 26 napra szokott jönni,de most 25 napra jött.De tea nélkül is lehet előbb peteérés!Kitartás!
2009. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 8-9-én volt pozitiv ovutesztem,előtte semmi ilyen folyás,csak amilyen szokott lenni.és csak ezen keddtől érzem a petefészkemnél az egyik oldalon,de az ovuteszt negativ
2009. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!