Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív lett a...

Nagyon halvány pozitív lett a tesztem. Megnézitek? Sajnos nem látszik annyira mint életben, azonnal kijött a második csík, a tegnapi, még halványabb volt, ez már erősebb, ma corax-szal is teszteltem egy ilyen halványat, mint ez.

Figyelt kérdés

Viszont meg volt a mesim, most múlt el, sokkal gyengébb volt tampont nem is kellett feltennem. Viszont fáj a hasam. Terhes vagyok, vagy elment a baba? Vagy méhenkívüli?

[link]


2011. aug. 19. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem görcsöltem mesi alatt,elősször rózsaszín krém volt 2napig aztán enyhén véreztem,de nem volt csomós,utánna gyenge barnás...viszont érzésre olyan mintha fel lennék fázva pedig nem vagyok,szürkál-csipked a hasam....mintha izomlázam lenne vagy nem is tudom..azért teszteltem,mert furcsán érzem magam
2011. aug. 19. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Amint tudsz menjél orvoshoz.Ismerősömnek így derült, ki, hogy méhen kívüli terhes!!Már annyira görcsölt, hogy mentőt kellett hívni.Ne késlekedj!!!

Egyáltalán nem akarlak megijeszteni, mert arra is van példa, hogy valaki végig menstruál terhesen, és semmi baja se a babának se neki..

2011. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ügyeletre! Lehet, h méhen kívüli, de lehet, h csak volt egy kis méhnyálkahártya leválásod, de a baba ott van és semmi baja. Mindenképpen azonnal menj be!
2011. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozitívnak tűnik, de én a helyedben sürgősen felkeresnék egy orvost!
2011. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos!

Hasonló szituban voltam én is majdnem 1 éve. Az orvosom szabin volt, hát elmentem egy olyan dokihoz magánrendelésre akit nem ismertem, de Ő volt az egyetlen akinél nem kellett időpontot kérni. Kaptam gyógyszert, és a kislányom most itt szuszog a szomszéd szobában.

2011. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez alapján a kép alapján lehet száradási csík is (ha pozitív a teszt, akkor színesnek kell lennie a 2. csíknak). A képről én nem tudom eldönteni, pedig rengeteg tesztet csináltam már életemben. :)

Szóval ha ez most pozitív, akkor lehet kezdődő vetélés, vagy méhen kívüli terhesség is. Én a helyedben gyorsan csinálnék még egy tesztet, és akkor kiderül.

2011. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyelet!Lehet mehen kivuli.
2011. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mi van veled?
2011. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jézusom miért kell mindjárt ijetsztgetni?miért lenne méhen kivüli? ez pozitiv.egyértelmüen igaz halványan látszik.csinalj még egyet.annak már erösebb kell legyen,majd ird meg mi lett.
2011. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!