Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maximum 5 hetes terhes vagyok....

Maximum 5 hetes terhes vagyok. Sajnos néhány napja enyhe, pár cseppes barnázást vettem észre. Nincs semmi görcs, csak ez a pár csepp. Ez közeledő vetélést jelent?

Figyelt kérdés
Azt is hallottam hogy a kimaradt menstruáció esedékessége idején lehet néha egy kis vérzés 1-2 hónapig,de nálam előző terhességemnél nem volt.Forduljak orvoshoz?Ugye nem fogok elvetélni?
2009. ápr. 15. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
FEKÜDNI, PIHENNI, FEKÜDNI, PIHENNI! KOMOLYAN!
2009. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal mindenképpen beszélj. Én is barnáztam 5 hetesen 6 hetesen meg már a műtőasztalon feküdtem méhenkívüli terhességgel. Görcseim nekem is csak már a műtét napján voltak, de azok szinte kibírhatatlanok voltak. Kívánom hogy neked ne legyen semmi gond, de azért menj el dokihoz.
2009. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam ultrahangon múlt héten és nincs méhen kívüli terhességem,szerencsére.Egyenlőre csak üres petezsákot látott az orvos,10 nap múlva kontroll,de addig is beszélnem kell vele,hogy mi lehet a gond.
2009. ápr. 15. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,Nem hinném!!

Megelőzésként nekem sárgatest hormon tablettát írtak fel.(8 hetes kortól kezdtem szedni)Azt mondta az orvosom,hogy megerősítsük a terhességet.Veszélyeztetett lettem és itthon vagyok.Minden rendben lesz!Ne aggódj!!

KOMOLYAN:

-DOKI HA BÁRMIT ÉRZEL!!!!!inkább nézzen meg és ne legyen baj!!

-ÉS IGAZÁN PIHENNI!!!FEKÜDNI!!!EZEK FONTOSAK!!!

Elégedett vagy az orvosoddal?Mit tanácsolt még?

Üdv.20 hetes kismama

2009. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Függ a megtapadás helyétől és igen lehet pecsételés a havi menses idején is.Azt nem írtam,hogy nekem mind a két terhességemnél "megvolt"az első hónapban.Csak akkor rövidebb ideig.

Szóval nyugi!!!

2009. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Igen,sokat pihenek azóta,magnézium tablettát iszok és 2-3 napja nincs pecsételés,szerencsére.Hétfőn kell mennem vissza orvoshoz,addig is sokat fekszek..most már remélem nem lesz gond,de hétfőn megbeszélem az orvossal és lehet ír fel gyógyszert.
2009. ápr. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!