Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Hasznaltunk...

Lehetek terhes? Hasznaltunk ovszert

Figyelt kérdés
A baratommal ovszerrel vedekeztunk es elment az ovszer nem volt lyukas. Es ez mar 10 napja tortent es ma eleg furcsan erzem magam faj a hasam kisse gorcsl es eleg rossz a hangulatom es ingerlekeny vagyok a masik hogy a mestruaciom nem rendszeres ezert nem tudom hogy mikor kell megjonni mi lehet a baj?
2011. aug. 21. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hova ment az óvszer? NyaralniM
2011. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az ovszer nem ment sehova csak a pasim belem elvezett de ovszerrel
2011. aug. 21. 12:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lettél. De ha meg akarsz nyugodni, akkor kb 1 hét múlva csinálj egy terhességi tesztet!
2011. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt :)
2011. aug. 21. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
a tüneteid inkább mensi előtti napokra utal.Nem lyukas óvszertől mért lennél terhes
2011. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt
2011. aug. 21. 15:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is lehet teherbe esni, ezért fontos hogy még a legelején húzzatok gumit. Ráadásul az előváladék és a sperma is kerülhet a kezetekről is a hüvelybe, ahol 72 óráig életképesek. Nekem beágyazódáskor volt hasonló tünetem, fogantatástól számított kb. 10-14 nap. Ha mensi előtt nem szoktál hasonló tüneteket produkálni érdemes egy tesztet csinálni. Mivel rendszertelen a ciklusod mindenképp reggeli első vizeletből.
2011. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a kezerol nem kerulhetett mert egybol kezet mosott es mar teljesen elmultak a tunetek nekem a menstuaciokor ezek a tunetek a peteereskor szoktak lenni. Az igaz lehet hogy akinek nem rendszeres a menstruácioja az nehezeben esik teherbe ?
2011. aug. 23. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyiból igaz, hogy tervezett fogantatásnál nehezebb kiszámolni az ideális "akció" idejét. Viszont a rendszertelenség zavart hormonműködést sejtet, ami problémát okozhat.
2011. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ertem koszi a valaszokat es ha elmegyen nogyogyaszhoz o esteleg felir valami gyogyszert vagy valami hasonlo ?
2011. aug. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!