Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet?

Megnéznétek a tesztemet?

Figyelt kérdés

A két kép között kb. fél perc különbség van és a 2 percen belül megjelentek a csíkok!

26.-ára nem várom..

Szerintetek?? Más fajta tesztet is csináltam ez Lily, a Gabriel teszten semmi nem látszott..

[link]


[link]


2011. aug. 21. 13:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocs ugyanazt a képet kétszer töltöttem fel :)

Itt a másik!


[link]

2011. aug. 21. 13:26
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia. Ne haragudj, de én ezt teljesen negatívnak látom. Lehet, hogy csak nem elég erős még a csík, hogy a fotón is látszódjon.

Várj pár napot, és reggeli elsőből tesztelj újra.

Sok sikert! :)

2011. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mind a 2 képet megnézted?
2011. aug. 21. 13:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia. A képen tényleg nem sok látszik, de nem ez a lényeg, ha te látod szabad szemmel, akkkor az ott van, csak még kevés a hcg-d, ezért halvány. Én is nemvárt előtt 4 nappal csináltam, rajtam kívűl senki nem látta szabad szemmel a legelsőt. :) De pozitív volt, én tudtam. Ha van otthon sok teszted, akkor reggel csinálj mégegyet, aztán holnapután megint, erősödni fog, nyugi :)
2011. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En se latok sehol masodik csikot.Szerintem akkor tesztelj, ha nem jott meg. Elotte minek is?
2011. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ragasztás alatt van.

Már olvastam itt ilyet és baba volt a dologban..

2011. aug. 21. 13:51
 7/15 anonim válasza:
Mindenképp csinálj mégegyet de 2-3 nap mulva.Ha csak halványan is de látszódni fog a csik akkor terhes vagy.Egyébként nekem se mutatott semmit a Gabriel nekem is csak a Lilly mutatta ki a terhességemet.
2011. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztas alatt nincs pozitiv csik. Nekem minden nega tesztnel ott volt a ragasztasnal az anyag ami ha pozitiv lett volna felmegy. Ettol meg lehetsz terhes hiszen meg nem jott meg. De felesleges addig tesztelgetni, amig nem maradt ki.
2011. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Elősképnél mintha látnám a csíkod de csak talán a 2. az 1 csikos.De ha 26ra nme várod akkor még fölösleges tesztelni.Én juni27-re nem vártam első teszt 26 nagyon halvány éppen vmi de elég volt hogy én és párom látta másnap már erősebb de még nme az igazi aztán egy napot kihagytam és 29,30.-ai tesztek már tuti 2 csikosak lettek. Azóta 11 hetes 5napos vok. Később tesztelj.Jah és nekem a Gravi HCG teszt jött be.sok sikert majd irj
2011. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az első tesztem amit a nemvárt előtt 2 nappal csináltam,vaterás one step volt.A gabriel egy nagyon jó teszt de 25-ös és szerintem ahhoz még korán teszteltél vele,pár nap múlva csinálj még egyet.


13hkm

2011. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!