Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most sikerült 7 hónap után?

Vajon most sikerült 7 hónap után?

Figyelt kérdés
2 napja késik,a méhszájam fennt van és a hőm se ment még le,36,9 3 napja,igaz 1 tizedet esett.A melleim egyre jobban fájnak és úgy görcsölök mintha már meglenne,de ez csak időközönként van.Enyhe hányingerem is van és szédülök is.Ebben a hónapban megéreztem a peteérést,sosem éreztem még.Szerintetek?Tesztelni akkor tesztelnék ha már 1 hete késik.
2011. aug. 21. 18:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném,hogy gyorsabban ver a szívem és alig tudok lépcsőt mászni,szinte fulladok.ne hogy azt írjátok,hogy le kéne fogyni :D tudom nem vagytok orvosok csupán csak az érdekelne,hogy akinek sikerült,érezte-e ezeket a tüneteket.Most érzem,hogy másabb mint szokott lenni menzi előtt..
2011. aug. 21. 18:49
 2/18 anonim válasza:
Nekem is így kezdődőtt a terhesség.Valószínű hogy az vagy.
2011. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sztem a tüneteid fele az izgalomtól van. A másik fele meg elég indok, h már holnap reggel megcsináld a tesztet. Minden esetre szedj terhesvitamint v csak e-vitamint meg magneB6-ot és írj!
2011. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) mondom tesztelés jövő héten lesz és megírom azt is ha -.most még vizes folyásom se volt menzi előtt,most meg enyhe fehéres.inkább várok még pár napot,nem akarom odaképzelni a második csíkot..ha most ez nem terhesség,akkor én többé nem hiszek már a tünetekben,nem fogom magam figyelni az biztos!
2011. aug. 21. 19:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok! :)
2011. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
eléggé arra utalnak a tüneteid,hogy babás vagy.Nekem az állandó fáradtság,álmosság volt a jele.
2011. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen az is megvan.a hőm még mindig 36,9,ma már a 3.napja késik és érzem h nem jön meg.a méhszájam az egekben.tudom ez nem jó ha vizsgálom magam.igaz 37 volt a hőm és 1 tizedet esett,remélem nem fog többet!!
2011. aug. 22. 10:28
 8/18 A kérdező kommentje:
amúgy elképzelhető,hogy nem bírom ki és előbb tesztelek ;)
2011. aug. 22. 10:31
 9/18 anonim ***** válasza:
teszteltel? na mi lett?
2011. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
holnap megyek délelőtt tesztért utána megírom.ma nem megyek délutánra megyek dolgozni
2011. aug. 22. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!