Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden ajánlanátok egy jó...

Szegeden ajánlanátok egy jó nőgyógyászt? Ha tudtok árat is írjatok légyszi mennyiért rendel!

Figyelt kérdés
Jó lenne,ha meddőségi problémákkal is foglalkozna.
2011. aug. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tudom ajánlani a nögyógyászom, Sikovanyecz János a neve. A magánrendelése drága, 12ezer, ha csinál uh-ot, rákszürést, kézi vizsgálatot. Viszont a klinikán nem kell neki fizetni. Én inszeminációra megyek hozzá szeptemberben, foglalkozik meddöséggel is. Azt is a klinikán csinálja, én azért se fizettem neki. Söt, a szülésért sem kell fizetni, vagy csak jelképeset.

Milyen jellegü problémátok van?

Kérdezz bármit, szivesen segítek!

2011. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is bátran merem ajánlani Sikovanyecz Jánost. Nála szültem idén januárban, és nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve. Nagyon alapos, lelkiismeretes orvos.


Üdv: 7 hónapos kisfiú anyukája

2011. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meddőségi problémátok van miért nem a szegedi Kaáliba mész?
2011. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Sajna az én nőgyógyászom már kiöregedett és azóta nem igen találtam másikat.A Kaáliban már jártam.Igaz nem most, hanem jó pár éve. Akkor volt két lombikom, ami sikertelen volt és egy leállított, mert hiába kaptam extra dózis hormont nem termelődött petesejt.(előtte semmi gond nem volt a petesejtekkel)A hormonok nagyon megviselték a szervezetemet ezért abba hagytam a lombikozást.Most szeretnék egy jó nőgyógyászt találni, aki meghallgat és nem könyveli el, hogy ez van.Esetleg meg lehetne beszélni vele, hogy érdemes-e még belevágni újból ennyi év után.Röviden ennyi a történetem.
2011. aug. 25. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt a 2. Melyik orvosnál voltál a Kaáliban? Én még a kezelések előtt állok és szeretnék felvilágosítást kapni.Köszi.
2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az elsö vagyok.

Nem tudom, milyen vizsgálatokon vagy túl, a lombik elött miket csináltak meg, de mivel ez már nem most volt, gondolom én, hogy újabb vizsgálatokra lesz szükség, ha ujra lombikot szeretnétek.

A Kaáliban nem ismerek senkit még, remélem nem is kell majd odamennem. Az orvos, akit írtam, szerintem nem foglalkozik lombikkal, de ha megyek (szept eleje), megkérdezem esetleg tud-e ajánlani egy jó orvost.

Megírhatnád, miért kellett lombikra mennetek!

Minden jót!

2011. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Kaáliba dr Zádori Jánoshoz kerültem.Első két lombikom nála volt, a leállított Krizsán doktornőnél.Nekem a Zádori szimpatikusabb volt, viszont sokan a doktornőre esküsznek, így nem igazán tudok neked segíteni.
2011. aug. 26. 21:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget.Sok vizsgálaton vagyok túl, de sajna azok az eredmények már régiek.Röntgenes kontrasztanyagos feltöltést csináltak nálam, hsg-t.Ott derült ki, hogy mindkét petevezetékem el van záródva közvetlenül a méhnél.Ezért nem is jöhetett más számításba csak a lombik.Tudom, hogy most is csak a lombik jöhetne számításba,és azt csak a Kaáliba csinálnak, de szeretném ha lenne egy dokim, aki segítene.Akivel meg lehetne beszélni, hogy érdemes-e. Esetleg a lombikhoz szükséges vizsgálatokat is elvégezné.
2011. aug. 26. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kérdésed. Én is Zádorinál voltam. 1 sikertelen inszemináció után a munka miatt(anyagiak) átmentem a sima nőgyógyászatra. Ott a meddőségi vonalon a Molnár G. és a az urológián is rendel a Szöllősi János a legjobb. Engem a Molnár műtött polippal. Nagyon rendes és Szöllősihez mentem újabb inszeminációra, amire aztán nem került sor, mert szinte hihetetlen, de 4,5 év után spontán várandós lettem. Szöllősi nagy agy, idős, a lány Hmvh-n szülész, és tavaly a Janics Natasa szült nála.Remélem, a kérdésed kiírása óta megoldódott minden és te is babás vagy.35hkm
2012. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!