Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Sikertelen beültet...

Lombikosok! Sikertelen beültetés után következő ciklusban tényleg nincs még peteérés?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ilyenkor a petefészkek még "pihennek" , kell 1 hónap, hogy regenerálódjanak. Ez igaz, Nektek mondott erről valamit a dokitok?
2011. aug. 24. 14:56
 1/9 Manka68 ***** válasza:

Nem pihennek, sőt!

Ilyenkor még hatnak a hormonok, több pete is érhet!!

Én voltam UH-n sikertelen lombik utáni hónapban, középidőben. 4 méretes tüszőm volt!

2011. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? De jó!! Engem ismeretlen eredetű meddőséggel kezelnek, teljesen rendben vagyunk, mégsem jön a baba évek óta. Ezek szerint a 2 lombik közötti várakozó időben is van esély babásodásra?
2011. aug. 24. 16:55
 3/9 Manka68 ***** válasza:

Azért nagyon ne éld bele magad, valamiért eddig sem sikerült...

De azért drukkolok nektek!!!

2011. aug. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy még hatása van a hormonoknok. A dokim szerint még fél év múlva is lehet (én 3 év után spontán estem teherbe lombikot követően fél évvel - a doki szerint még hatása lehetett a lombikos injekcióknak). Szóval nem értek egyet azzal, hogy ne éld bele magad. Nyilván ne bízd el magad, de rajta, legyetek együtt amikor kell!!!
2011. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a biztatást. Mivel nem mondták, hogy meddők vagyunk, nyilván minden hónapban reményt látok, nem fogom feladni még a sikertelen lombik után sem :)
2011. aug. 26. 14:03
 6/9 Manka68 ***** válasza:

Én is ismeretlen eredetű meddőség miatt kezdtem a lombikozást. Később kiderült, a kivizsgálásom kicsit elnagyolt volt : pajzsmirigy alulműködésem és IR-em van, csak ezeket elfelejtették alapból megnézni, mert volt peteérésem, és nem vagyok 100 kiló.

Ezt azért írtam csak le, hogy értsétek, az ismeretlen eredetű meddőség nem azt jelenti, hogy nincs semmi baj, hanem azt, hogy nem találták meg. :-(

Kedves kérdező! Ha neked ezeket még nem nézték, talán érdemes lenne, mert nagyon sokan vagyunk IR-esek anélkül, hogy tudnánk róla..

2011. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A pajzsmirigyem rendben van, azt nézték, prolaktin kicsit magas volt, arra gyógyszert szedek, IR-t nem néztek még. Amúgy 2,5 éve műtöttek elég súlyos endometriózissal, azt mondták az nehezítheti a teherbeesést.

Utolsó! Neked sikerült már a baba? Elég sok helyen látom a hozzászólásodat :)

2011. aug. 29. 16:09
 8/9 Manka68 ***** válasza:
Sajnos nem sikerült még. Már kétszer majdnem, de elvesztettem őket. Most éppen szúrom magam, remélem, lesz sok tüszőm. :-)
2011. aug. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szorítok!!
2011. aug. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!