Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepi+Duphaston. Nem...

Tüszőrepi+Duphaston. Nem lehet tesztelni, de nem várható mensi sem. Honnan tudom így majd, hogy lett-e baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Olvasom, a Duphastontól (3X1) nem jön meg a mensi. De a tüszőrepi miatt nem tesztelhetek. A dokim azt mondta, ha késik a vérzésem, valszeg terhes vagyok (jók az esélyeink, hívjam vissza. Nade a Duphastontól mindenképp késni fog, nem? 24. körülre nem várom.
2009. ápr. 16. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 24.-re, 25.-re nem várom.

Nekem inszeminációm volt.

Remélem mindkettőnknek bejön a pozitív teszt.:)

2009. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon drukkolok Neked is! :) Én a tüszőrepi miatt nem tesztelhetek, mert kb két hétig mindenképp pozitív lenne a tesztem. Pont emiatt nem értem az egészet...

:)

2009. ápr. 17. 08:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, és én sem tesztelhetek...majd kiderül..
2009. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nade pont ez az! Hogy derül ki? A dokim azt mondta, ha nem jön meg a mensim, nyilván terhes vagyok. Nade, ha a duphastontól alapból nem jön meg???
2009. ápr. 17. 08:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet hogy a duphastontól nem jön meg?

Már szedtél d-t?

2009. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a Duphaston abbahagyása után pár nappal (kinek hogy) jön meg a mensi. Viszont ha netán terhes lennék, akkor nem szabad abbahagynia Duphastont. Ezért.
2009. ápr. 17. 09:17
 7/18 anonim ***** válasza:

Felírtak neked duphastont.Az egyszer elfogy, ha rendesen szeded.

Kb 24.-ére várod a mensid, addigra a gyógyszer elfogy.

Ha terhes vagy, akkor nem jön meg, ha nem vagy az, akkor meg jön.

Érted?

Vagy mit nem értesz?

2009. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A Duphastont terhesség esetén nem ajánlott abbahagyni- ha egyszer progeszterontámogatásra írja fel a doki- egészen addig, amíg a méhlepény át nem veszi a progtermelés feladatkörét a sárgatesttől. Tehát attól félek, hogy ha terhes vagyok, akkor az abbahagyással/gyógyszerelfogyással/ebből következő mensivel nem ártok-e magunknak.

ha viszont nem vagyok terhes, akkor nem szabad tovább szedni ezt a bogyót, mert a ciklus első felében semmi szükség turbóprogeszteronra.

Ám az, hogy terhes vagyok-e, így miből derül ki vahhj...

Ehhhh, megkérdezem a dokimat.... Én értem, hogy mit nem értek, csak ez már nekem is bonyi, pedig egyszerű...

Nem, nem vagyok szőke! :)

2009. ápr. 17. 09:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Te bonyolítod túl.

Most szeded a bogyit, elfogy egyszer, aztán majd 24.-én, vagy előtte nap tesztelsz, ha pozitív szólsz a dokidnak, hogy írjon még duphastont ha úgy látja(elvégre ő a doki) és kész..

Oksa?

Megnyugodtál?

2009. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Én is kaptam hcg-s tüszőrepesztőt, és a 13. napon hondoltam tesztelni. Akkor az még álpozitív lesz? Mert én már olyat is olvastam itt, h 10-11 nap alatt kiürül a hcg.
2009. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!