Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap (nem) kellett volna,...

Tegnap (nem) kellett volna, hogy megjöjjön, de második baba (lenne), s már több tünet is jelentkezett (hányinger, szédülés, ájulásérzet, reggeli 36. 5 feletti hő (alapba 36. 0), meg némi előtej. Babás vagyok?

Figyelt kérdés
Dokihoz még nem merek elmenni, mert félek, hogy nem látna semmit, 4 hetes lennék. A teszt (még) negatív, de azt olvastam, a legtöbb teszt később mutatja ki.
2008. márc. 7. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos h babás vagy. mikor akarsz másik tesztet csinálni?
2008. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, úgy terveztem, hogy várom még úgy 10-éig, de úgyse bírom ki...

Meg nem reggeli vizeletből volt egyik se (kb már 4-5).

De az One minute dm-es teszt jó, vagy nézzek inkbb patikába szerinted? Mert eddig olyat használtam, elméletileg kimutatja a mensi első napján...

2008. márc. 7. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon érdekes amit írtál. Én ugyanígy vagyok, mint Te. Nekem ma kellett volna megjönnie, de tegnap óta majd kiszakad a hasam alja. Egy hete már gyomorégésem van, amit először nem is tudtam, h mi lehet. Kérdeztem is ezzel kapcsolatban. Én szerdán, két nappal a mensiidő előtt teszteltem, de negatív lett. Csütörtöktől pedig érzem, h a hasam alja fáj, de ez inkább szúró fájdalom. És most már egy nagy adag folyásom is van. A cicim pedig nagyon jó lett. VAGYIS: ha tegnaptől kezdődött volna a ciklusod és nem jött meg és ezek a tüneteid, simán baba van a dologban! Gratula! Nekem mennem kell ma délután a dokihoz, mert volt két műtétem és meg akar nézni. Gratula! Mióta próbálkoztok? Nekünk egy a második hónap. Ja és a reggeli hóm tegnap 36,9 volt ma reggel meg 36,8 és 36,9. Digitális hőmérővel.
2008. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia 2.hozzászóló! Küldtem privit, majd ne lepődj meg! ;)
2008. márc. 7. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
mikor volt a vetélésed? miota probálkoztok? csak azért kérdezem,mert én is szeretnék babat,és még idáig semmi. érdekelne hogy mi a neve a dokidnak.
2008. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
idáig jártál már dokihoz? mennyi ideje probálkozol?
2008. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezeket a érdéseket, de megpróbálok válaszolni rájuk...

-Honnan tudod, hogy volt vetélésem? Sehova nem írtam...Kb fél éve próbálkozunk (2 hónapja erőteljesebben)

Csepelen lakunk, és az sztk-ba "járok", nincs kimondott dokim, de Dr. Szatmári Györgyhöz szoktam menni (azt hiszem, ez a neve, de elég rég voltam utoljára)


-Nem jártam ideáig, illetve az előző babát ugye megszültem, aztán 2-szer voltam gyógyszert iratni, és annyi...

A próbálkozást leírtam:)


Amúgy azóta sem jött meg, de a ma reggeli teszt is nega:(

2008. márc. 8. 08:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, lemeradt, régen volt, a úgy április tájékán (gyógyszer melletti terhesség)
2008. márc. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!