Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyákkérdés: Ha sárga, sűrű és...

Nyákkérdés: Ha sárga, sűrű és nyúlik mint a tészta, az a tojásfehérje? Csak mert a tojásfehérje eléggé színtelen, és nem is igazán sűrű.

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
???
2011. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hű! Ez furán hangzik!
2011. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most akkor téged a nyákdugó érdekel, vagy a tojásfehérje?
2011. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem félidőben fehér,nyúlós volt.Sűrű,ragacsos sárga pedig az előtte-utáni napokban.Ha erre voltál kíváncsi.
2011. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Peteéréskor van tojásfehérje szerű váladék, nekem átlátszó nyúlós, egy az egyben tojásfehérjére emlékeztető valami. Sűrűbb tapadós meg utána szokott lenni. De van akinél nem szembetűnő a különbség. Mielőtt nem szültem nekem sem volt ilyen, azóta viszont minden peteérés egyértelmű jelekkel kísért.
2011. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez nem a tojásfehérje, hanem a ragacsos.
2011. aug. 26. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!