Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens elkezdése után mikor...

Premens elkezdése után mikor éreztetek/tapasztaltatok bármiféle változást? És sikerült valakinek a baba ennek köszönhetően?

Figyelt kérdés

Vagy tapasztaltatok vmit barnázással, pattanásokkal... kapcsolatban?

Köszi, ha írtok!


2009. ápr. 17. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy hónapja szedem. Azt határozottan észrevettem, hogy mensi előtt most egyáltalán nem fájtak a melleim (pedig mensi előtt már egy héttel mindig majd leszakadtak...). Én a prolaktinom miatt kezdtem szedni - picit magas volt. Nem tudom még, hogy hatott-e a prolaktinra, de hamarosan újra megyek vérvételre, s kiderül. Ha érdekel, majd írok! Barnázással kapcsolatban nem tudok mit írni, mert én előtte sem barnáztam. Talán egy picit kevesebb pattanásom jött ki, de ez mástól is lehetett.
2009. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen várom, hogy megírd majd a fejleményeket! :)
2009. ápr. 17. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csökkent a prolaktinom is! 25 a határérték, nekem a Premens előtt 26.8 volt (ekkor már 1 hónapja Gynexet szedtem, tehát a gynex nem hatott rá), Premens után 3-4 héttel már 23.5. Tehát a mostani értékem már normálisnak mondható. Általában 2-3hónapot mondanak, hogy azalatt fejti ki hatását, de ha ezt az időtartamot le szeretnéd csökkenteni, akkor napi maximum 3szemet is szedhetsz a Premensből. Én egyébként egy-kettőt szedtem, s már ez is segített. Remélem hamarosan a babó is beköszönt, sok sikert Neked is! :) Minden jót, mielőbbi babásodást! :)
2009. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Óó, ez nagyon jó hír, örülök neki, hogy ilyen jól "alakulsz"! És persze annak is örülök, hogy megint írtál! Köszönöm!

Minden jót Neked is!

És remélem, hogy hamarosan pozitívat tesztelsz! :)

2009. ápr. 20. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lesz, akkor is fogok írni! De várom a Veled kapcsolatos fejleményeket is! ;)
2009. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Akkor itt megtaláljuk egymást! :)
2009. ápr. 20. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Csatlakozhatok? Nekem is most ajánlotta a doki a premens gyógyszert , én mindig barnázok mensi előtt, meg nagyon feszülnek a cicik. Én is irtam ki kérdést, még nem kaptam választ. Nekem is most van ebben a hónapban folyamatban a labor ( hormon) , meg félidőben pé-t nézik, meg a nyh-át. Csak arra lennék kiváncsi , hogyha sikerül teherbe esni, akkor nem baj, hogy szedtem ezt a gyógyszert? Vagy ezt csak akkor szabad szedni, ha még nem próbálkozunk, csak tervben van, és abba kell hagyni, ha már próbálkozunk? Bocsi, hülyén tettem fel a kérdést! Ha tudtok légyszi válaszoljatok! Köszi!
2009. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Rákerestem neten a betegtájékoztatójára, és a következőket írja ezzel kapcsolatban:

Szabad-e a PreMens filmtablettát szedni a terhesség és szoptatás időszakában?


A filmtablettát nem szabad szedni a terhesség időszakában. A tabletta alkalmazása nem javasolható a terhesség időszakában, hisz a menstruáció elmaradásával a vérzéssel kapcsolatos panaszok sem jelentkeznek.


Sajnos nekem még nincs értékelhető tapasztalatom a Premenssel kapcsolatban, mert kb. 2 hete szedem csak, de remélem valaki ír majd vmi hasznosat számunkra... :)

2009. ápr. 25. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Köszi, hát ez jó. Szedem a premens-t , aztán teherbe esek és két hét mire megtudom, akkor árthatok? Vagy akkor még nem?
2009. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elég necces a dolog (szerintem)... de a doki biztosan meg tudja mondani, hogy mi a teendő abban az esetben...
2009. ápr. 26. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!