Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez a hőmérsékleti...

Mit jelent ez a hőmérsékleti adat?

Figyelt kérdés
Nem pont a menstruáció első napjától kezdtem el mérni a hőmet(ez az első hőmérőzős hónapom)vasárnap jött meg 21-én és én szerdán 24-én mértem először a hőmet.Szerda reggel 08:40kor mértem 36,3 fokot,csütörtökön reggel 06:30kor 36,0 fokot,és ma reggel 08:30kor 35,3 fokot.Ehhez azt kell tudni,hogy én a hőmérőzésbe is úgy kezdtem bele,hogy szerintem felesleges az én esetemben,mert nekem nagyon alacsony az alaphőmérsékletem,amióta az eszemet tudom,nálam a normális testhőmérséklet,ha nem vagyok beteg,és jól vagyok az mindig 35,1-35,9-ig terjed.Néha szokott 36,4ig maximum felmenni,de én 36,6-7nél már rosszul érzem magam,és tudom hogy beteg vagyok,megy fel a lázam.Ez családi örökség,édesapámnak is ilyen alacsony a hőmérséklete,tehát nem pajzsmirigy probléma,a TSH normális:2,400,az orvosom is azt mondta.Van nekem értelme ilyen alaphőmérséklettel hőt mérni?Vagy miért lett most ilyen alacsony a tegnapi és tegnapelőtti 36,3 és 36,0 után?Az közrejátszhat,hogy tegnap kaptam egy enyhe napszúrást,és éjszaka bevettem fél 1körül egy Algopyrint a hányingerre és fejfájásra?Reggel pedig hideg izzadtságban ébredtem,nagyon megizzadtam éjszaka,és ezután lett reggel 35,3 a hőm.Egyébként miután megmértem,elmentem pisilni,és mikor visszamentem az ágyba,akkor már 35,9 volt a hőm.Szerintetek?Tanácstalan vagyok!
2011. aug. 26. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig pontosan ugyanabba az időbe és ugyanott mérd(Digitálissal csipogásig)a menszi első napjától a nemvértig Szájba vagy hüvelybe méred?? A ciklus.hu regisztrálj és csinálj egy diagrammot ha kell segitség írj. JJJah és az nem baj hogy neked alacsony az átlaghöd nem mindenkinek megy fel 36.7 re
2011. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nagyon megköszönném ha tudnál segíteni.Én még nem hőmérőztem eddig,már egy jó ideje próbálkozunk a vőlegényemmel,de most gondoltam úgy,hogy elkezdem mérni.Igen,tudom hogy egy időben kellene,de nem szoktam mindig egy időben kelni az a baj.Hónaljban mérem egyébként.Mellékelem majd a diagrammom,jó lenne ha megnéznéd!:)
2011. aug. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!