Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1. -re nem várom és iszonya...

Ha 1. -re nem várom és iszonyatosan feszül a mellem meg mintha nagyobb is lenne az lehet terhesség vagy csak mensis tünetek? A hasam nem fáj csak reggelente egy picit a derekam.

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Legkésőbb elsején kiderül, de kívánom, hogy a leendő baba okozza a tüneteket! Egyébként lehet ez is, az is. Te tudod, mit szoktál érezni mensi előtt. Nekem olyankor is feszül a mellem, de nem vagyunk egyformák. Ha neked eddig sosem volt ilyen, akkor nagy eséllyel megfogant a pici.
2011. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
reméljük baba vana dologban,érdekes de nekem is regelente szokott fájni a hasam, olyan mindha pici szurkálást éreznék a jobb petefészkemnél ezt tart 5 percig és utána semmi én 31 re nem várom :))))
2011. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nyugalom, mindennek eljön az ideje, annak, is, hogy kiderüljön mi történik veled. Most még korai ezen stresszelni (ezt nevezik rágörcsölésnek, egyébként), várd meg, hogy késsen, addig ne izgulj emiatt!
2011. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!