Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen későn lett volna peteéré...

Ilyen későn lett volna peteérésem? Most akarjuk meghozni a mensit.

Figyelt kérdés

De ha nem peteérés, akkor mi ez a hőemelkedés?

Köszönöm!

[link]


2009. ápr. 18. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés nem csak az ovutól lehet, sokminden befolyásolja... Voltál dokinál, látom, megnézett UH-val? A 19. cn-on is lehetett péd. Biztos, hogy nem vagy terhes? Szóval TUTTI, hogy volt UH?
2009. ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt UH. Megnézett mindent szépen, elemezte a görbémet - még az akkori állapot szerint! Most szerdán csináltam egyet, mielőtt elmentem volna hozzá, negatív volt!

Az a 36.3 szerintem nem mérvadó, mert akkor kellett mennem egy vérvételre, s nagyon korán kellett felkelnem, hogy időben odaérjek!

Mitől lehet az emelkedés még? Nem vagyok beteg, az tuti.

2009. ápr. 18. 09:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint most szerdán nem volt uh, csak az előzőnél!
2009. ápr. 18. 09:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Írjatok még véleményeket légyszíves!

Tudom, hogy a 35 naponál hosszabb ciklusban elvileg nincs peteérés, de nem értem ezt az emelkedést a hőmben!

2009. ápr. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!