Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő sikertelen próbálko...

Mennyi idő sikertelen próbálkozás után forduljunk orvoshoz, ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:16
 1/9 A kérdező kommentje:
31 vagyok, és soha nem szedtem semmilyen fogasmzásgátlót - vagyis 10 éve lesz lassan, hogy szülés után kaptam a depo proverát 2x is, azóta 5 évre rá szültem újra, de a mostani párommal (mert válófélben vagyok a gyerekeim apjától) szeretnénk egy közös babát, de egyszerűen nem akar összejönni, pedig már a naptármódszer szerint is próbálkozunk, nem csak vaktában :)
2011. aug. 28. 22:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták javasolni hogy 1 év után.
2011. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 hónap próbálkozás egy vetélés után fogok menni orvoshoz
2011. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

8hónap után mentünk el. nekem semmi bajom, a férjemnek nem lehet természetes úton gyereke :((

én a spermavizsgálattal kezdenék, hiszen az sokkal gyorsabban megvan, mint a nőgyógyászati (vérvételek, peteérés UH, petevezetékátjárhatósági...).

2011. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, remélem nem baj ha kérdezek, Endroklinológián csak a pajzsmirigyet vizsgálják vagy más hormonokat is? amiszükséges a peteéréshez
2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én nem voltam endokrinológián. csak nőgyógyásznál és szonográfusnál (UH), a férjem pedig andrológián járt.
2011. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen a válaszod :)
2011. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm az eddigi válaszokat. Mondjuk még csak 3 hónapja próbálkozunk, csak hát van bennem egy kis bossúság, amiért még nem jött össze... Sajnos már életem során átéltem egyszer ezt, hogy az akkori párom volt meddő :(Nem szeretnék - nagyon nem - megint így járni. Igaz, hogy van két gyönyörű kislányom, de fájdalom, hogy ők nem olyan szerelemmel foganntak, mint amennyire a régi exemet, és a mostani páromat szeretem.
2011. aug. 30. 21:25
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Aki kérdezte : endokrinológián mindenféle hormont tudnak nézni, ez az ő szakterületük. Ők a "Hormonológia". :-))

És az eredmények kiértékeléséhez is jobban értenek, mint a nődokik. :-)

2011. aug. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!