Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szabálytalanok a ciklusaim...

Ha szabálytalanok a ciklusaim (30-43 nap) akkor hogyan tudhatom, hogy mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Két hete próbálkozunk, és már 35 napja nem jött meg. Tegnap teszteltem, negatív lett. Mikor mutatja ki a teszt az eredményt? Vagy lehet, hogy megint ilyen sokat kell várni a következő menzeszig?
2009. ápr. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a peteérésed napját akkor onnantól 14 nap. Elvileg. De azt ugye tudod, hogy a 35 napnál hosszabb ciklus nem normális.
2009. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 40-46 napos ciklusaim voltak. Az együttlét utáni 14. napon kétcsíkos tesztem lett! :)
2009. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de soha nem is volt szabályos a ciklusom. Már többször voltam emiatt nőgyógyásznál, (nem is egynél) és azt mondták, hogy ezzel nem vagyok egyedül, ne aggódjak. Azt mondták, ha nagyon zavar, szedjek fogamzásgátlót, az beállítja. Ez így is volt. Amikor szedtem, napra pontosan tudtam mikor jön meg. Most nem szedem, megint felborult :(
2009. ápr. 18. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeséget kérdezek, de a peteérés napját hogyan tudom kiszámolni?
2009. ápr. 18. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, azt sajnos sehogy. Csak szabályos ciklusnál tudnád. De figyeld a jeleket: nyák, enyhe hasfájás, esetleg mérheted a hődet. Vagy használhatsz ovulációs tesztet.
2009. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!