Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 23. napos, van...

Ma vagyok a 23. napos, van egy kis testáp. Folyásom, a hőm 36.8, fáj a hasam baloldalt lent és a mellem érzékeny és a mellbimbóm fáj. Babás vagyok? Vagy már bebeszélem magamnak, mert már annyire szeretnénk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Na, erre én is kíváncsi vagyok, mert hasonlókat érzek. Nekem 36,9 a hőm, nekem a mellem fájdogál, meg a hasam mentisen, kb 2 napja. Nekem 16. napon volt pé. Neked? Én a 22. napon vagyok. Folyásom krémes, de nem sok, viszont ilyenkor általában nem szokott lenni. Bocs, hogy nem tudok segíteni, pont most akartam én is ezt kérdezni. Így nem fogom, majd meglátjuk neked mit mondanak. Drukkolok, hogy babás legyél!
2009. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, menzisen.
2009. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányok! Nem akarok senkit elkeseríteni, de múlt hónapban én is így voltam, és mensi elött 3 nappal enyhül minden panaszom, és megjött. Ebben a hónapban 22. napon vok én is ma, és detto megint, de még ugye nem tudhatjuk.

Nekem pé után másnaptól mensi elött 3 napig vannak ezek a tünetek:-(

2009. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igazad van, ma esett is 1 tizedet a hőm. Nekem a mellfájás általában 2-3 nappal mensi előtt jelentkezik, nem 1 héttel előbb. De nem élem bele magam semmibe, igaz ,hogy még 'csak' 7 hónapja próbálkozunk (3 hónapig mensim se volt), de már el se tudom képzelni, hogy valaha is terhes leszek. Elég szar érzés.
2009. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma reggelre 37,0 a hőm és a 17 ik napon volt peteérésem,testáp. folyásom van,elég sok
2009. ápr. 19. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez egész biztatóan alakul! Nekem nem tudom számít-e, hogy esett, majd pár nap alatt kiderül. Csak örjítő ez a várkozás. Gondolom te is így vagy vele. Inkább tudjam, hogy nem jött össze, minthogy reménykedjek. Majd írd meg ide, hogy mi lett a vége, ha érdekel én is megírom. Továbbra is drukkolok!
2009. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!